Download Rapidshare Pa Limit bay bay PREMIUM

Shko poshtė

albmuslim Download Rapidshare Pa Limit bay bay PREMIUM

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Oct 06, 2007 1:56 pm

Ky eshte nje trik i ri per mos me prit ne rapidshare...

punon 100%cka duhet te besh:1. Se pari duhet ta downloadosh modified AOL 9.0 prej ketu:

Kodi:

http://rapidshare.com/files/56999390/AOL_Modified.rar

2. Hape filen me Winrar

Kodi:

www.rarlab.com

3. Instalo AOL4. Pasi instalimi te kryhet 100% kliko ne New Members5. Zakonisht shfaqet 1 error, kliko ok
6. Pastaj kliko ne 'Expert Setup'
7. Pastaj kliko 'Add Location'8. Aty mund te shkruash 'Home' apo cfare do qe deshiron
9. Pastaj ketu e len ashtu sic eshte edhe klikon Next
10. Tani e selekton 'HOME NETWORK" dhe pastaj klikon Next
11. Pastaj kliko ne 'Sign on to AOL now'
12. Tani e zgjedh 'You already have an AOL Screen name and Password'
13. Tani nese nuk keni acount ne AOL shkoni ne

www.aol.com
14. Ketu shkoni ne 'Get free AOL mail'
15. Pastaj i ndiqni hapat per t'u regjistruar, e mbushni formularin dmth.16. Mos harroni qe ta lejoni mundesin ne Firewall qe mos ta bllokoj AOL17. Tani pasi ta keni krijuar acontin, shkoni edhe beni SIGN ON aty ku
e instaluat programin, e pasi te beni SIGN ON, hapne ndonje browser
cfaredo qoft, dhe mund ta shikoni ip qe e keni dicka me 172.....Tani merrni ndonje link te Rapidshare edhe filloni me downloadu, do e
shikoni qe edhe shpejtesia eshte e njejt, dmth nuk limitim ne shpejtesi.Pasi ta keni kryer downloadimin e pare, shkoni ne program edhe beni SIGN OFFTash beni SIGN ON perseri dhe vazhdoni me downloadimin e fajllit te
dyt, e keshtu me radh, sapo perfundon downloadimi i ben SIGN OFF dhe
prap SIGN ON edhe downloadon fajllin tjeter .....VEREJTJE:Mos e perdorni programin e AOL per te fshehur IP per qellime te tjera.
AOL mban logs-et, keshtu qe mos u mundoni te mashtroni apo hakoni dicka
perderisa e perdorni IP e AOL.
DICKA SHTES:1. Kur ju del 'do you want to improve your connection?'

ju i thoni 'Remind me later'2. Kur ju beni sign off software i AOL do te merr update, lejeni ta bej kete!3. Ju nuk keni nevoj ta perdorni browserin e AOL se eshte shum i
ngadalshem edhe shpesh nuk lidhet fare. Mund te perdorni Firefox, IE,
Opera etj etj etj...4. per tu regjistruar mund te perdorni per shete e adres e zip keto:
beverly hills, 90201, california... por edhe mund te kerkoni per te
tjera ne GOOGLE!5. Mos harroni qe kjo ben edhe me ip statike edhe dinamike, keshtu qe ska nevoj te restohet modemi!
Kaq ishte...

Shfrytezojeni sa te mundeni...

shpresoj qe ky trik te kete jet te gjat Very Happy


Ue Selamun alejkum ue Rahmetullahu Ue berekatuhu

Mos na harroni ne lutjet tuaja

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi