Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Shko poshtė

albmuslim Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Aug 28, 2007 5:57 pm

Vėllezėr dhe motra ky asht njė program i ri per me bo download nga rapidshare..pasiqe e pam kerkesen e shumt u munduam qe ta gjejm dhe ta postojm kete program qe shumica kan probleme me download nga rapidshare

Ky program poashtu sherben edhe per upload( per me fut material ne rapidshare)...

Antar te nderuar ja
dhe nje rapidshare downoader...por mos harroni se linku eshte i fshehur
andaj per ta shkarkuar kete file juve duhet qe ti pergjigjeni temes...Ue Selamun Alejkum Ue Rahmetullahu Ue Berekatuhu


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Aug 28, 2007 6:14 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Rapidshare Premium Account 1000000% Free Guiranted

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Aug 28, 2007 6:04 pmAntar te nderuar ja dhe nje rapidshare downoader...por mos harroni se linku eshte i fshehur andaj per ta shkarkuar kete file juve duhet qe ti pergjigjeni temes...Rapidshare Premium Account 1000000% Free Guiranted


It's complete Vedio Tutorial to show you how to get rapidshare premium account without paying anything


Its amazing Vedio Tutorail to give rapidshare free premium account for everyone


Size=10.4MB

Provided By: 3xtr3m-juba

Code:_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Mesazh nga bislim prej Wed Aug 29, 2007 10:48 pm

ALLAHU TE SHPERBLEFT PER MUNIN O VLLA
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 30, 2007 11:49 am

bislim shkruajti:ALLAHU TE SHPERBLEFT PER MUNIN O VLLA

Amin vella i nderuar inshalla lusim qe dhe lutsin ta shperblen allahu s.v.t.a

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Mesazh nga ASADULLAH prej Sun Sep 02, 2007 3:43 am

ASSALAMU ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Mesazh nga shehidi prej Sun Sep 02, 2007 2:06 pm

Allahu ju shperblfet gjithve per mudni qe e jepni ne rrugen e allahut
avatar
shehidi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 18
Age : 33
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Oct 06, 2007 1:59 pm

Ky eshte nje trik i ri per mos me prit ne rapidshare...

punon 100%cka duhet te besh:1. Se pari duhet ta downloadosh modified AOL 9.0 prej ketu:

Kodi:

http://rapidshare.com/files/56999390/AOL_Modified.rar

2. Hape filen me Winrar

Kodi:

www.rarlab.com

3. Instalo AOL4. Pasi instalimi te kryhet 100% kliko ne New Members5. Zakonisht shfaqet 1 error, kliko ok
6. Pastaj kliko ne 'Expert Setup'
7. Pastaj kliko 'Add Location'8. Aty mund te shkruash 'Home' apo cfare do qe deshiron
9. Pastaj ketu e len ashtu sic eshte edhe klikon Next
10. Tani e selekton 'HOME NETWORK" dhe pastaj klikon Next
11. Pastaj kliko ne 'Sign on to AOL now'
12. Tani e zgjedh 'You already have an AOL Screen name and Password'
13. Tani nese nuk keni acount ne AOL shkoni ne

www.aol.com
14. Ketu shkoni ne 'Get free AOL mail'
15. Pastaj i ndiqni hapat per t'u regjistruar, e mbushni formularin dmth.16. Mos harroni qe ta lejoni mundesin ne Firewall qe mos ta bllokoj AOL17. Tani pasi ta keni krijuar acontin, shkoni edhe beni SIGN ON aty ku
e instaluat programin, e pasi te beni SIGN ON, hapne ndonje browser
cfaredo qoft, dhe mund ta shikoni ip qe e keni dicka me 172.....Tani merrni ndonje link te Rapidshare edhe filloni me downloadu, do e
shikoni qe edhe shpejtesia eshte e njejt, dmth nuk limitim ne shpejtesi.Pasi ta keni kryer downloadimin e pare, shkoni ne program edhe beni SIGN OFFTash beni SIGN ON perseri dhe vazhdoni me downloadimin e fajllit te
dyt, e keshtu me radh, sapo perfundon downloadimi i ben SIGN OFF dhe
prap SIGN ON edhe downloadon fajllin tjeter .....VEREJTJE:Mos e perdorni programin e AOL per te fshehur IP per qellime te tjera.
AOL mban logs-et, keshtu qe mos u mundoni te mashtroni apo hakoni dicka
perderisa e perdorni IP e AOL.
DICKA SHTES:1. Kur ju del 'do you want to improve your connection?'

ju i thoni 'Remind me later'2. Kur ju beni sign off software i AOL do te merr update, lejeni ta bej kete!3. Ju nuk keni nevoj ta perdorni browserin e AOL se eshte shum i
ngadalshem edhe shpesh nuk lidhet fare. Mund te perdorni Firefox, IE,
Opera etj etj etj...4. per tu regjistruar mund te perdorni per shete e adres e zip keto:
beverly hills, 90201, california... por edhe mund te kerkoni per te
tjera ne GOOGLE!5. Mos harroni qe kjo ben edhe me ip statike edhe dinamike, keshtu qe ska nevoj te restohet modemi!
Kaq ishte...

Shfrytezojeni sa te mundeni...

shpresoj qe ky trik te kete jet te gjat Very Happy


Ue Selamun alejkum ue Rahmetullahu Ue berekatuhu

Mos na harroni ne lutjet tuaja

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim shum bukur

Mesazh nga kallu prej Fri Dec 26, 2008 12:38 pm

shum i bukur po qysh me shkaru
avatar
kallu
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim shum bukur

Mesazh nga kallu prej Fri Dec 26, 2008 12:45 pm

shum i bukur po qysh me shkaru
avatar
kallu
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Versioni me i ri * RAPIDSHARE DOWNLOADER *

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi