Ligjerata nga Hoxha: BEHXHET BEHRAMI nga MITROVICA

Shko poshtė

albmuslim Ligjerata nga Hoxha: BEHXHET BEHRAMI nga MITROVICA

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 3:18 pmUe selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Ligjerata nga Hoxha: BEHXHET BEHRAMI nga MITROVICA - RRUGA DREJTE ALLAHUT

Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės
(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)


Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

extrem-juba_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim RRuga drejt Allahut

Mesazh nga Islam30 prej Sat Aug 02, 2008 8:27 pm

Es-selamun alejkum
Vallahu sado qe te flasim per ket tem nuk mjafton meqė krejt qellimi yn asht qe te vendosemi dhe te qendrojm ne rrugėn e Allahut. Pra lirshum muna me konkludu edhe para e ndigju ligjeraten e hogjės te nderum Behgjet Behramit se kjo asht tem jo vetem e qellume po e domosdoshme me e trajtu ky po edhe te tjer e na sa te mujm me perfitu prej fjlave dhe kshillav te dijetarve tan.

Es-selamun alejkum
avatar
Islam30
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ligjerata nga Hoxha: BEHXHET BEHRAMI nga MITROVICA

Mesazh nga Islam30 prej Sat Aug 02, 2008 8:42 pm

Es-selamun alejkum
Vlla apo moter qe e ke vendos ket ligjerat, Allahu te shperbleft inshallah per punen dhe mundin ty si dhe hogjen e nderum per te gjitha frymmarjet qe i ka hargju gjat ligjerates mirpo vallahu une edhe pse po i pergjigjem temes nuk po kam mundsi me ndigju ligjeraten prandaj me mirkuptime po lehtsone pak proceduren ne menyr qe te na mundsohet shiqimi i ksaj vidoje sepse me siguri ai edhe asht qellimi i juj.

Allahu ju shperleft

Es-selamun alejkum
avatar
Islam30
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ligjerata nga Hoxha: BEHXHET BEHRAMI nga MITROVICA

Mesazh nga Kosova19 prej Mon Aug 04, 2008 7:43 pm

All-llahu ju shpėrbleft

Kosova19

Numri i postimeve : 15
Age : 38
Registration date : 23/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim shum flm

Mesazh nga hasan prej Wed Aug 27, 2008 12:56 pm

shum flm
avatar
hasan
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim nuk po muj e shoh linkun

Mesazh nga hasan prej Wed Aug 27, 2008 1:08 pm

Nuk po e shoh linkun per shkarkim
avatar
hasan
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim rruga drejt allahut

Mesazh nga selim al prej Thu Dec 18, 2008 12:04 am

es selam alejkum we rahmetullahi we bereketu
avatar
selim al
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim ue selamu alejkum

Mesazh nga ilir Bra prej Sun Mar 01, 2009 6:35 pm

All-llahu te shperbleft per ket ligjerat hogj i nderuar.
avatar
ilir Bra
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim selamu alejkum

Mesazh nga ilir Bra prej Sun Mar 01, 2009 6:45 pm

Une nuk po muj me ndegju ket ligjerat😢 Sad
avatar
ilir Bra
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ligjerata nga Hoxha: BEHXHET BEHRAMI nga MITROVICA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi