Ligjerata e mbajtur nga hoxha SADAT RRUSTEMI me temen ABORTI

Shko poshtė

albmuslim Ligjerata e mbajtur nga hoxha SADAT RRUSTEMI me temen ABORTI

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 3:23 pmLigjerata e mbajtur nga hoxha SADAT RRUSTEMI me temen ABORTIMI-VRASJE


Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės

(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

extrem-juba_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ligjerata e mbajtur nga hoxha SADAT RRUSTEMI me temen ABORTI

Mesazh nga Kosova19 prej Mon Aug 04, 2008 7:48 pm

All-llahu ju shpėrbleft

Kosova19

Numri i postimeve : 15
Age : 38
Registration date : 23/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi