Qendra e Informimit "Furkan": Iu Paraqet Videon: (

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

albmuslim Qendra e Informimit "Furkan": Iu Paraqet Videon: (

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Oct 06, 2007 2:04 pm

Qendra e Informimit "Furkan": Iu Paraqet Videon:
(( Luftime me forcat e renegatėve))


ČÜÓć Ēįįå ĒįÜŃĶÜćä ĒįÜŃĶÜķÜć









Qendra e Informimit "Furkan"



Iu Paraqet















Ne Serialin Sketerra e Amerikanve dhe renegatėve nė tokėn e dy lumejve









(( Luftime me forcat e renegatėve))



Lagja Dijala









Shkarko ::









Kualiteti i Lart


51.2 MB





http://cocoshare.cc/279069082/1.avi

http://cocoshare.cc/259143995/1.avi

http://cocoshare.cc/265694827/1.avi

http://cocoshare.cc/580711727/1.avi

http://depositfiles.com/files/1956666

http://depositfiles.com/files/1956664

http://www.filefactory.com/file/6fdff7

http://www.badongo.com/vid/492230

http://www.badongo.com/vid/492234

http://www.filefactory.com/file/2afa75

http://cocoshare.cc/1080156412/1.avi

http://www.filefactory.com/file/b9e860

http://www.filefactory.com/file/0a75be

http://www.filefactory.com/file/e3a047

http://www.sendspace.com/file/525jy2

http://www.filefactory.com/file/30a4ef/

http://www.sendspace.com/file/t6v0dt

http://www.sendspace.com/file/aad8rr

http://www.sendspace.com/file/8cl5bv

http://www.filefactory.com/file/688786/

http://www.fileflyer.com/view/W1d6yAj

http://www.sendspace.com/file/zirpem

http://www.sendspace.com/file/h3ynez

http://www.sendspace.com/file/ae09kn

http://www.fileflyer.com/view/M8Xh3AA

http://www.fileflyer.com/view/pYRVAB7

http://www.fileflyer.com/view/Ygg6YBB

http://www.fileflyer.com/view/0mRa8BR

http://www.fileflyer.com/view/OnXBHBo

http://www.savefile.info/file/4067/1-avi.html

http://www.savefile.info/file/4066/1-avi.html

http://www.savefile.info/file/4065/1-avi.html

http://www.savefile.info/file/4076/1-avi.html

http://www.megaupload.com/?d=V2QU5Z6C

http://www.megaupload.com/?d=919PHKRB

http://www.megaupload.com/?d=LV0UWP1F

http://www.megaupload.com/?d=D2RGYVR5

http://rapidshare.com/files/60321508/1.avi.html

http://rapidshare.com/files/60322241/1.avi.html

http://rapidshare.com/files/60098537/1.avi.html

http://rapidshare.com/files/60098518/1.avi.html

http://www.maxishare.net/en/file/3038/1-avi.html

http://uploadpalace.com/en/file/10560/1-avi.html

http://uploadpalace.com/en/file/10564/1-avi.html

http://www.4filehosting.com/file/76771/1-avi.html

http://upload02.uploadpk.com/file/1474/1-avi.html

http://upload02.uploadpk.com/file/1472/1-avi.html

http://www.zshare.net/download/4020236be407ff/

http://www.zshare.net/download/40070069a8848c/

http://www.zshare.net/download/4020174ad5b1e9/

http://picshome.com/download.php?id=07C8F5631

http://picshome.com/download.php?id=002E62C51

http://picshome.com/download.php?id=FD9E55F71

http://www.upitus.com/download.php?file=765f56d1

http://rapidshare.com/files/60087789/chkpnt.avi.ht ml

http://www.upitus.com/download.php?file=5a5d85b4

http://rapidshare.com/files/60103117/chkpnt..avi.h tml

http://www.egoshare.com/df01f15479a5...chkpntavi.h tml

http://www.egoshare.com/df01f15479a5...chkpntavi.h tml

http://www.upload.pk/freeupload/down...970b060f588 fc0

http://www.mercuryupload.com/media/d...970b060f588 fc0









ĢęĻÉ ćŹęÓŲÉ ĒįĶĢć8.02 MB



http://cocoshare.cc/74041109/2.rm

http://cocoshare.cc/537101471/2.rm

http://cocoshare.cc/636350476/2.rm

http://cocoshare.cc/423292713/2.rm

http://cocoshare.cc/588477766/2.rm

http://depositfiles.com/files/1956745

http://www.fileflyer.com/view/6eIorAI

http://www.furk.net/12wqqqq.zip.html

http://www.filefactory.com/file/0a02c7

http://www.filefactory.com/file/21ccd2

http://www.filefactory.com/file/0c9c11

http://www.filefactory.com/file/623e50

http://www.fileflyer.com/view/IxV97AP

http://www.fileflyer.com/view/HbovjA8

http://www.sendspace.com/file/x5bj5g

http://www.furk.net/999999999.zip.html

http://www.sendspace.com/file/qn0k7v









ĢęĻÉ ĢęĒį ĒįĶĢć 3.12 MB





http://file.uploadr.com/10d0d

http://depositfiles.com/files/1956771

http://depositfiles.com/files/1959330

http://cocoshare.cc/762648423/3.3gp

http://cocoshare.cc/831454059/3.3gp

http://cocoshare.cc/733271285/3.3gp

http://cocoshare.cc/648915771/3.3gp

http://www.sendspace.com/file/s3it1l

http://www.sendspace.com/file/jajf1u

http://www.sendspace.com/file/itj993

http://www.sendspace.com/file/848irj

http://www.filefactory.com/file/aa8daf

http://www.filefactory.com/file/171397




Allahu Ekber ... Allahu Ekber



”Nderi, Fuqia and dhe madhėshtija i takojnė vetėm Allahut, Pejgamberit tė tij dhe besimtarėve, munafikat kėtė nuk e din.”






O, Zbulues I Librit, Lėvizės i Reve,
Shkatėrrues i bashkpuntorėve (armiqėve), shkatėrroj ata (armiqėt).
Shkatėrroj keqdashėsit zionistėt, kryqalit dhe tė gjithė ata qė ju
ndihmojnė atyre. O Allah, bėri ata dhe armatimin e tyre tė dobėt kundėr
besimtarėve.




O Allah, ti je mbėshtetja jonė, ti je
fitimtari i vetėm; me urdhėrin tėnd ne sulmojmė; me urdhėrin tėnd
tėrhiqemi dhe me urdhėrin tėnd luftojmė!


O Allah, qielli ėshtė i yti; toka ėshtė e
jotja; deti ėshtė i yti, pra ēfardo mjeti qė kanė nė qiell pėrplasjau
pėr toke. Shkatrroja tė gjitha forcat qė i kanė nė tokė dhe pėrmbytja
ato qė I kanė nė det.




O Allah, pajtoi ata me tė vėrtetėn qė nuk mund
tė tė shuajnė ty O Allah, hakmerru kundėr tyre, pikėlloj ata siq ke
bėrė me Faraonin dhe popullin e tij , O Allah pikėlloj ata me pėrmbytje
, bėj ata qė tė kenė nevojė pėr para, ushqim dhe njerėz ..


O Allah fito kundėr tyre, shkatėrroj ata o I Plotfuqishėm







Mos na harroni ne lutjet e juaja



Vllezerit e juaj ne qendren

"Furkan"



Shteti Islamik i Irakut/ Ministria e Informimit



23/ŃćÖĒä/1428

5/10/2007


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi