Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata

Shko poshtė

albmuslim Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 5:16 pm

Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes "Sadullah Bajrami" pėr shkarkim..

Es-Selamu AlejkumKemi rastin tiu paraqesim ne Rinin Islmae 15 ligjerata pėr shkarkim falas tė Hoxhės sė nderuar "Sadullah Bajrami" -Allahu e ruajt-Kėto ligjerata janė sjellur kėtu nė Forum Islamik me lejen e Staffit tė faqes Studio Zeri Islam .KUJDES Keni frik All-llahun ! E drejta e
shumėzimit dhe reprodukimit i takon Studios Zėri Islam andaj ndalohet
gjdo akt i tillė pa autorizimin dhe tė drejten e Studios © Copyright
Amoraliteti ( zinaja )

Bashkohuni e mos u pėrqani

Dhuntitė e Allahut Subhanehu we Te'Ala

Disa fjal pėr vėllain Musliman

Falėnderimi i Allahut Subhanehu we Te'Ala

Frikrespekti ndaj Allahut Subhanehu we Te'Ala

Jeta e Varrit

Ke Allahun gjithnjė nė kujtesė

Mėkatarėt nė ditėn e gjykimit

Namazi ofron rizkun

Namazi shlyen mėkatet

Pėrgaditja pėr ahiret

Plaka e beni israilėve

Pse falemi ( pjesa-1)

Realiteti i vitit tė ri...!

Rėndėsija e faljes sė Namazit

Sėmundjet e Zemrės

Udhėtimi pėr Ahiret


Cito:

KUJDES
Keni frik All-llahun ! E drejta e shumėzimit dhe reprodukimit i takon
Studios Zėri Islam andaj ndalohet gjdo akt i tillė pa autorizimin dhe
tė drejten e Studios © Copyright
Ue Selamu Alejkum Alejkum
_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi