Pse nuk falesh o njeri...

Shko poshtė

albmuslim Pse nuk falesh o njeri...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sun Aug 05, 2007 4:26 pm

Selam AlejkumAllahu te shperblefte vllazni per kete interes qe keni , inshallah do te jemi ata qe mesojme nga kejo ligjerat dhe te jemi prej

atyre qe zbatojme urdherat e Allahut ku qe njera prej tyre eshte edhe

NAMAZI.
Shpresojm qe gjithe vllezerit dhe motrat ku do qe jan

te jan prej atyre qe e zbatojne kete urdher te Allahut, dhe ta bejne ate me

zemer dhe me bindje te plote..._________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim falenderim per ligjeraten

Mesazh nga jetoni prej Thu Jul 24, 2008 2:14 am

eselamu alejkum Allahu ju shperblefte per kete ligjerate.
avatar
jetoni
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Pse nuk falesh o njeri...

Mesazh nga keli prej Sat Oct 11, 2008 12:02 pm

selam alejkum o vllazni po ku me dhon pergjiogje se nuk me del asnje link mua ketu.se dhe heren e pare prandaj u largova ca kohe se nuk gjeja dot linkun per te falenderu dhe per te shkarku.a me ndihmoni? Allahu ju shperblefte.
avatar
keli

Male Numri i postimeve : 9
Age : 38
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Pse nuk falesh o njeri...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi