Ty tė shkruaj me vuajtje

Shko poshtė

albmuslim Ty tė shkruaj me vuajtje

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Aug 01, 2007 5:20 pm

Es-Selamu AlejkumFalenderimi i takon Allahut
subhanehu ue teala Zotit fuqi plo, salatet dhe selamet qofshin mbi te
dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi
shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne riniaislame.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...

Video titullohet :


Ty tė shkruaj me vuajtje
Mos i harroni vllezerit e juaj qe dhan mundin per ti ngritur kėta VideoSelamu alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi