Heronjt e Umetit----Me perkthim ne gjuhen shqipe

Shko poshtė

albmuslim Heronjt e Umetit----Me perkthim ne gjuhen shqipe

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Jul 19, 2007 8:38 pm

Falenderimi i takon Allahut
subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te
dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi
shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.
Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne thirrja.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...
Filmi apo Video titullohet :


Heronjt e Umetit(46 MB)Mos na Harroni nga lutjet e Juaja te Sinqerta


Selamu Alejkum


_________________

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Heronjt e Umetit----Me perkthim ne gjuhen shqipe

Mesazh nga bislim prej Sun Aug 05, 2007 4:51 pm

ALLAHU JU SHPERBLEFT
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Heronjt e Umetit----Me perkthim ne gjuhen shqipe

Mesazh nga sabi prej Thu Jan 31, 2008 6:13 pm

Shum video e mire
avatar
sabi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 3
Age : 48
Registration date : 14/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Heronjt e Umetit----Me perkthim ne gjuhen shqipe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi