LIGJĖRATA"""""MEVLUDI""&q

Shko poshtė

albmuslim LIGJĖRATA"""""MEVLUDI""&q

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 3:41 pm

LIGJĖRATA"""""MEVLUDI"""" nga Hoxha LLUKMAN NEZIRI ***

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..Vllazni

dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti

pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės

(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..extrem-juba_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: LIGJĖRATA"""""MEVLUDI""&q

Mesazh nga Salahadin prej Fri Sep 07, 2007 2:45 pm

Allahu te meshiroft vella
avatar
Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 38
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: LIGJĖRATA"""""MEVLUDI""&q

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Sep 08, 2007 9:18 pm

Salahadin shkruajti:Allahu te meshiroft vella

Amin vella i nderuar edhe ty insha-allah dh ete falenderojm per postet qe i beni ne kete faqe dhe jan me te dalluarat..

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim bany

Mesazh nga tuuba7.c prej Tue Jul 08, 2008 1:08 am

allahu te shperbleft
avatar
tuuba7.c
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: LIGJĖRATA"""""MEVLUDI""&q

Mesazh nga keli prej Sat Oct 11, 2008 12:08 pm

vella po si me ju pergjigj temes kur nuk e dime se si e trajton ky hoxha ket teme,(p,sh, e trajton si dicka te mire apo si bidat?)se po nuk e degjuam permbajtjen si do japim pergjigje?
avatar
keli

Male Numri i postimeve : 9
Age : 38
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim selam alejkum

Mesazh nga bardhuli prej Thu Apr 09, 2009 12:22 am

[quote:392b="..:: Tuuba7.com ::.."]


linku nuk punon

LIGJĖRATA"""""MEVLUDI"""" nga Hoxha LLUKMAN NEZIRI ***

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..Vllazni

dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti

pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės

(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)[/b]Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..extrem-juba


[/quote]

bardhuli

Numri i postimeve : 5
Age : 37
Registration date : 05/02/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: LIGJĖRATA"""""MEVLUDI""&q

Mesazh nga agronnn prej Mon Aug 31, 2009 11:47 am

shum shtir per me bo download spo e kuptoj fare
avatar
agronnn
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 2
Age : 37
Registration date : 03/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.agroni.be.tt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim selam alejkum allahu ju shperblefte

Mesazh nga flamuri1 prej Sat Jan 30, 2010 11:39 am

selam alejkum
avatar
flamuri1
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: LIGJĖRATA"""""MEVLUDI""&q

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi