Mėso se si tė keni qasje nė tė gjitha temat...

Shko poshtė

albmuslim Mėso se si tė keni qasje nė tė gjitha temat...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat May 19, 2007 1:03 pm

Pranoni pėrshėndetjen e xhenetlive Ue-selamun alejkum Ue-rahmetullahu Ue-berekatuhu...

Mirė se vini nė web faqen e Rinis Islame..


Ju faleminderit vizitor i nderuar qė ke zgjedhur pėr ta vizituar faqen tonė. Ne ju jemi mirėnjohės atyre qė e vizitojnė web faqen tonė, pėr kėtė arsye ne jemi duke u munduar qė sa mė shumė ti mbledhim forcat tona (pėr kundėr angazhimit tonė tė madh nė fushat tjera), dhe juve vizitorė tė ju shfaqim njė material shumė profesional dhe interesant nė lėmit e ndryshme shkencore dhe shoqėrore tė cilat pa dyshim se do tė ju nevojiten nė jetėn e pėrditshme. Kėshtu qė edhe nga ana juaj presim njė bashkėpunim shumė tė ngushtė dhe intensiv, duke na shkruar nė adresėn tonė elektronike , pėr sugjerimet, vėrejtjet, kėshillat apo pėr tė na dėrguar ndonjė material i cili ėshtė i mirė dhe ja vlen tė shfaqet nė web faqen tonė. Ju pra mos ngurroni por na shkruani dhe idetė apo punimet tuaja shfaqeni nė internet pėr mes faqes sonė.

Vėllezėr
dhe motra kemi nderin tju prezentojm shum materiale nga lėmia e fese
islame por pėr tė pasur qasje nė tė gjitha temat ju duhet qė sė pari tė
regjistroheni nė butonin REGISTER...mė pastaj pėr disa minuta do tė
bėhet aktivizimi i llogaris suaj nga ana e administratorit..

Texti i Mshehur
Vizitor te Dashur,duhet qe te pergjigjeni apo "Per ket Temė Falemdero Autorin" per te mundur te shifni Linkin,

Pasi qe te pergjigjeni Linki gjindet Gjithmon ne Fillim te Temes,
Ju lutem Linkat vazhdoni ti vendosni me tutje ne hide Text [ HIDE ] Link [/HIDE] dhe me Falemderime


E lusim all-llahun ( subanehu ve'teala ) qė tė kemi dobi nga kėto tema...

All-llahu ju shpėrbleft pėr mundin dhe sabrin qė keni..Ue selamun alejkum Ue-rahmetullahu Ue-berekatuhu .... staffi riniaislame.4umer.com

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Mėso se si tė keni qasje nė tė gjitha temat...

Mesazh nga arianiti40 prej Sat Oct 20, 2007 2:31 pm

faleminderit qe i ki bo kto ilahi ne rinia islame po nuk po dina me i shkarku
avatar
arianiti40
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 2
Age : 34
Registration date : 09/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Spo muj me u Regjistru

Mesazh nga Firdesa prej Sat Aug 09, 2008 10:59 pm

Es-Selamu Alejkum

Allhu ju shperblefte per mundin qe po e beni por e kom nje problem se nuk po mundem me u regjistru shkoj Regjistrohu po mandej vetm ma qet nje Faqe te bardh si mundem me u regjistru

Allhu ju shperbleft

Es-Selamu Alejkum Nga FIrdesa
avatar
Firdesa
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Mėso se si tė keni qasje nė tė gjitha temat...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sun Aug 10, 2008 12:21 pm

Moter e nderuar nuk mundeni me u regjistruar as ju dhe askush sepse na kan prish disa vllazni nga inati qe e kan pas ne suksesin ton..ndersa tash stafi asht transeferu ne kete forum...www.tuuba7.com/forum ketu jeni e mirseardhur..selam alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Mėso se si tė keni qasje nė tė gjitha temat...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi