nene mos me mbyt

Shko poshtė

albmuslim nene mos me mbyt

Mesazh nga imic_rgu prej Mon Aug 11, 2008 3:21 pm

ESELAMU ALEJKUM
Allahu ju shperbleft per mundin qe e beni
shtoni sa me shum kuran dhe sunet
avatar
imic_rgu
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi