Foto nga Ngjarjet qe po ndodhin ne Amerik -California-

Shko poshtė

albmuslim Foto nga Ngjarjet qe po ndodhin ne Amerik -California-

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Oct 25, 2007 1:34 pm

Thotė Allahu Subhanehu ue teala:

{10.58. Thuaj:
"Vetėm mirėsisė sė All-llahut dhe mėshirės sė Tij le t'i gėzohen, se
ėshtė shumė mė e dobishme se ajo qė grumbullojnė ata".
}
















_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi