Bekir Halimi "Llogaria e Vetvetės"

Shko poshtė

albmuslim Bekir Halimi "Llogaria e Vetvetės"

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Oct 23, 2007 5:46 pmSp3cial3 pėr Antarėt e Forumit Rinia Islame

Ligjerat nga hogja i nderuar Bekir halimi

me titull

"Llogaria e Vetvetes"


Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės
(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė na pranoj ibadetet dhe lutjet tona..::AMIN::..

Mos na harroni nė lutjet tuaja
Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Supr3m-Juba


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Bekir Halimi "Llogaria e Vetvetės"

Mesazh nga qendrimi prej Tue Nov 20, 2007 2:38 pm

All-llahu ju shperbleft o Vllazni
(nese duhemi per All-llah , Vallahi Allahu ka me nda desht)
avatar
qendrimi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 22
Age : 28
Registration date : 24/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi