Shkarko Kur'anin nė gjuhen shqipe

Shko poshtė

albmuslim Shkarko Kur'anin nė gjuhen shqipe

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sun Oct 21, 2007 3:38 pmSp3cial3 pėr Antarėt e Forumit Rinia Islame

Kur'ani me pėrkthim nė gjuhėn Shqipe nga

"Sherif Ahmeti"Pėr tė shkarkuar ilahin klikoni me poshtė mbi emrin e ilahis

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė na pranoj ibadetet dhe lutjet tona..::AMIN::..

Mos na harroni nė lutjet tuaja
Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Supr3m-Juba


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim pershendetje

Mesazh nga lulushja prej Tue Oct 23, 2007 7:47 pm

selam
avatar
lulushja
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 22
Age : 37
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Shkarko Kur'anin nė gjuhen shqipe

Mesazh nga Emili prej Sun Mar 23, 2008 6:48 pm

Selam

Emili

Numri i postimeve : 3
Age : 36
Registration date : 05/02/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Shkarko Kur'anin nė gjuhen shqipe

Mesazh nga keli prej Sat Oct 11, 2008 12:24 pm

inshallah sevape marshi
avatar
keli

Male Numri i postimeve : 9
Age : 38
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim :)

Mesazh nga iq prej Sun Nov 08, 2009 11:54 pm

all-llahu ju shperblefte
avatar
iq
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Shkarko Kur'anin nė gjuhen shqipe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi