AKSH”-ja del publikisht

Shko poshtė

albmuslim AKSH”-ja del publikisht

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Oct 06, 2007 2:10 pm

Selam Alejkum


Kamerat e RTK-sė xhirojnė grupe tė armatosura nė kufirin e Kosovės me Serbinė

“Duke parė kėrcėnimet serioze, shumė serioze pėr djemtė e ish-luftave
ēlirimtare nė Kosovė, kėrcėnimet e paramilitarėve serbė pėr luftė nė
Kosovė, se Serbia do tė bėjė prapė invazion nė Kosovė, jemi detyruar tė
jemi tė pėrgatitur, mė syēelė”, ka thėnė personi i maskuar, i cili
fliste nė emėr tė kėtij grupi tė armatosur nė xhirimin RTK-sė

<object><param></param><param></param></object>ose klikoni ketu per te dhene komentin tuaj

https://www.youtube.com/watch?v=mdwFuGpOQJo

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: AKSH”-ja del publikisht

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sun Oct 07, 2007 1:14 pm


Gafurr Adili ne TOP STORY - Top Channel dhe KOHA TV


<object><param></param><param></param></object>

KOHA-TV

<object><param></param><param></param></object>

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi