:..."""• Vlera E Namazit •""".

Shko poshtė

albmuslim :..."""• Vlera E Namazit •""".

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Sep 29, 2007 6:59 pm
Selamun Alejkum

Ketu kemi ligjeraten nga hoxha jone i nderuar

dr.Shefqet Krasniqi

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė na pranoj Ramazanin,ibadetet dhe lutjet tona..::AMIN::..

Mos na harroni nė lutjet tuaja
Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

SUPR3M-JUBA

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi