SADULLAHI LIVE

Shko poshtė

albmuslim SADULLAHI LIVE

Mesazh nga ASADULLAH prej Mon Sep 24, 2007 12:23 am
ASSALAMU
ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU VLLAZNI DHE MOTRA KAM NDERIN TJU
LAJMROJ PER NJE LAJM SHUM TE GZUSHEM. HOXHA I NDERUAR SADULLAH BAJRAMI
5 HER NE JAVT DOT KET LIGJERATA LIVE ALLAHU EKBER. KJO ASHT DIQKA QKA
SHUM MOTRA DHE VLLAZNI E KAN PRIT DHE KAN KERKU. BANI DUA PER VLLAUN
TON SADULLAHIN PER VLLAZNIT TON QE JAN DUKE LUFTUAR PER NDERIN TON DHE
MOS I HARRONI MOTRAT QE JAN NAPER BURGJE TE NDRYSHME NAPER KET BOT SE
VALLAHI E KEMI OBLIGIM ME JU NDIHMU.


PO
JAU PERKUJTOJ EDHE NJE HER LUTJUNI ALLAHUT QE MUXHAHIDAVE TJA FORCOJE
KAMT, TJU DHUROJE SHENDET, TI MBROJE NGA QAFIRAT DHE TJU DHUROJE
FITORE.

LUTJUNI ALLAHUT QE ALLAHU MOTRAT E TONA TI FORCOJE DHE
PREJ PISAVE PREJ SHEJTANAVE QAFIRA TI MBROJE, SAMASHPEJT TI LIROJE DHE
TE FAMILJET E TYRE TI KTHEJE.


RABBENA LA TU AHIDHNA IN NASINA EU AHTA'NE

RABBENA UE LA TAHMIL ALEJNA ISRAN KEME HAMELTEHU ALEL LEDHINE MIN KABLINA

RABBENA UE LA TU HAMMILNA MA LA TAAKAT LENA BIHI UAFUANA UAGFIRLENA UERHAMNA ENTE MAULENA FENSURNA ALEL KAUMIL KAFIRIN


ALLAHU JU DHASHT DITURI TE DOBISHME DHE NA MBROJT NGA DITURIA E PADOBISHME AMIN.
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: SADULLAHI LIVE

Mesazh nga muhamed_08 prej Fri Mar 14, 2008 4:06 am

allahi e shperbleft hooxhen amin!!!!
avatar
muhamed_08

Numri i postimeve : 6
Age : 26
Registration date : 13/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi