Dr.Shefqet Krasniqi "Pse ka rėnė ummeti islam nė kėtė g

Shko poshtė

albmuslim Dr.Shefqet Krasniqi "Pse ka rėnė ummeti islam nė kėtė g

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Sep 20, 2007 5:30 pm

Sp3ciale nė Forumin Rinia IslameVideo Ligjerat nga Dr.Shefqet Krasniqi me titull

"Pse ka rėnė ummeti islam nė kėtė gjendje"Vllaznidhe motra pėr ta shkarku kėtė Ilahi sė pari ju duhet qė tipėrgjigjeni temės..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)

Download link:

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.Mos na harroni nė lutjet tuajaUe selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..3xtr3m-juba
_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Dr.Shefqet Krasniqi "Pse ka rėnė ummeti islam nė kėtė g

Mesazh nga Bujar prej Tue Apr 21, 2009 4:17 pm

Vetem Allahu e din me se miri
avatar
Bujar
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi