Drama "Dijetari dhe Zullumqari"

Shko poshtė

albmuslim Drama "Dijetari dhe Zullumqari"

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Sep 19, 2007 6:14 pmSp3ciale nė Forumin Rinia Islame

DRAMA me titull

"Dijetari dhe Zullumqari"Nė kėtė dramė bėhet fjal pėr Dijetarin Seid Bin Xhubejr
dhe Zullumqarin Axhaxhin..

Ky material ėshtė dhuratė nga libraria "DRINI"

Vllazni

dhe motra pėr ta shkarku kėtė Ilahi sė pari ju duhet qė ti

pėrgjigjeni temės..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės

(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Download link:
Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Mos na harroni nė lutjet tuaja


Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

3xtr3m-juba
_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Drama "Dijetari dhe Zullumqari"

Mesazh nga Salahadin prej Tue Sep 25, 2007 4:42 pm

ES-SELAMUN ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WEBEREKATUHU
avatar
Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 38
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Drama "Dijetari dhe Zullumqari"

Mesazh nga ASADULLAH prej Wed Sep 26, 2007 9:07 pm

Selamu alejkum naj mundsoft Allahu me thith dobijen e ktyne matrialeve. amin
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Drama "Dijetari dhe Zullumqari"

Mesazh nga Kosova19 prej Sat Nov 24, 2007 1:02 pm

Selamu alejkum naj mundsoft Allahu me thith dobijen e ktyne matrialeve. amin

Kosova19

Numri i postimeve : 15
Age : 38
Registration date : 23/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Drama "Dijetari dhe Zullumqari"

Mesazh nga keli prej Fri Oct 24, 2008 6:07 pm

he iher ta provojme edhe kete
avatar
keli

Male Numri i postimeve : 9
Age : 38
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Drama "Dijetari dhe Zullumqari"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi