Vaktia e Ramazanit 2007 pėr teritorin e Maqedonis/Kosov....

Shko poshtė

albmuslim Vaktia e Ramazanit 2007 pėr teritorin e Maqedonis/Kosov....

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Sep 18, 2007 12:07 pm


Eselam AlejkumKam nderin ti ju postoi vaktin e Ramazanin pėr territorin e Maqedonis
duke lutur Allahun subhane ue teale qė nė kėtė muaj tė na pranon
agjerimin tonė,namzin tonė lutjet tona...aminUrime RamazaniAll-llahu na bashkoftė dhe na forcoftė dhe tė gjithėve nė xhennetul ferdues na dėrgoftė. AminUe Selam Alejkum Ue Rahmutllahu Ue Berkatuhu


Pėr te shkarkuar Vaktien e ramazannit per Maqedoni ju duhet vetėm tė klikoni mbi foton.

Shkarkoni Vaktien e Namzit nga vendet tjera tė Botės

Kosovė

Austri

Norvegji

Ravensburg

Zvicėrr

Mos Na Harroni Ne Luttjet e Juaja tė Sinqerta

Ue selamun Alejkum Ue Rahmetullahu ue Berekatuhu

www.riniaislame.4umer.com

3xtr3m-juba_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi