..:: Cka mund tė bėj truri::..

Shko poshtė

albmuslim ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 03, 2007 6:52 pm

Nese dicka sillet – shko shpejte ne shtepi. Je i gatshem per pushim! (Shiqo me kujdes...asgje nuk sillet ketu!!)


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 03, 2007 6:57 pm

MASHTRIME OPTIKE

A ke deshire t‘i hutosh pak syte???Atehere shiqoji ne qetesi fotot ne vazhdim…


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 03, 2007 7:11 pmFixoje piken dhe pastaj levize koken para dhe prapa


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 03, 2007 7:15 pm

Perqendrohu ne kryqin ne mes dhe pas nje kohe do te veresh se rrethi ngjyre vjollce do te behet i GJERBER!


Kur ta shiqosh perseri kryqin ne mes do te veresh se rrathet ngjyre
vjollce do te ZHDUKEN teresisht dhe mbetet vetem rrethi i gjelber, i
cili ne te vertete eshte ngjyre vjollce.

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 03, 2007 7:20 pm

Ēka po sheh? Nje spirale - apo mos jane rrathe?
Nje rreth perbehet prej rratheve te vegjel ngjyre vjollce, te cilet vazhdimisht zhduken dhe paraqiten perseri.
_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 03, 2007 7:25 pm

...vijat e kuqe horizontale – shkojne paralel, apo jo?


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 03, 2007 7:31 pm

… ne te vertete, asgje nuk eshte duke levizur!_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cka mund tė bėj truri::..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi