Lexo rregullat pėr download

Shko poshtė

albmuslim Lexo rregullat pėr download

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sun Sep 02, 2007 5:36 pm


Pranoni pėrshėndetjen mė tė ėmbėl islame
Ess-sselamu Alejkum ve-rahmetullahu ve-berekatuhu...

Vėllezėr dhe
motra kemi nderin tju prezentojm material mė aktual...por besojse nuk
do tė jet e mjaftueshme pėr atė edhe ju ftojmė qė dhe ju tė postoni...


Lexoni rregullat pėr download..

Texti i Mshehur
Vizitor te Dashur,duhet qė tė pėrgjigjeni apo "Pėr kėtė Temė Falemdero Autorin" pėr tė mundur tė shifni Linkin,

Pasi qė tė pėrgjigjeni Linki gjindet Gjithmon nė Fillim tė Temės,
Ju lutem Linkat vazhdoni ti vendosni me tutje nė hide Text [ HIDE ] Link [/HIDE] dhe me Falemderime


E lusim all-llahun ( subanehu ve'teala ) qė tė kemi dobi nga kėto tema...

All-llahu ju shpėrbleft pėr mundin dhe sabrin qė keni..
Ess-sselamu Alejkum ve-rahmetullahu ve-berekatuhu..
.

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi