Si me Downlodu prej MegaUpload Me FireFox

Shko poshtė

albmuslim Si me Downlodu prej MegaUpload Me FireFox

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Aug 27, 2007 1:49 pm

Si me Downlodu prej MegaUpload Me FireFox1- hape firefox2-Shkruaj ne Adress bar " about:config"3-Gjegje " general.useragent.extra.firefox "4.Kliko mbi tė Dhe Shkruje (pa Thonjėza) " Firefox/2.0 MEGAUPLOAD 1.0 "

5-Ristarto Firefox-in

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi