Kur'ani & Hadithi Nxisin pėr Dituri

Shko poshtė

albmuslim Kur'ani & Hadithi Nxisin pėr Dituri

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Aug 25, 2007 8:43 pm

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete libėr se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės
(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Nga vėllau i juaj

extrem-juba


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim pershendetje

Mesazh nga islami prej Thu Jul 10, 2008 11:52 pm

shume e vertet se kto si Kur'ani qe eshete i shpallur nga ALL-LLAHU ashtu edhe hadithet e Muhamedit s.a.v.s. natregojn rrugen e drejt edhe pse ajo percaktohet nga All-llahu xh.sh.
avatar
islami
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics
» Kabala

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi