Gradimet Nė Forumin Rinia Islame

Shko poshtė

albmuslim Gradimet Nė Forumin Rinia Islame

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Aug 25, 2007 2:33 pm

Es-Selamu Alejkum

Lavdėrimi i qoftė
Allahut, Zotit tė Botėve, paqja
dhe shpėtimi qoft mbi tė Dėrguarin tonė
Muhamedin dhe mbi
familjen dhe shokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri
nė ditėn
e kiametit.

Vllezėr dhe motra tė kėtij forumi
islamik ju prezantojm gradimet e reja
ne forum qe i kemi
pergaditur per ju dhe per gjith ata qe do te vijn
ketu ne kėtė
forum .

Shpresojm se do te gjejm mirkuptim per kėto
ndryshime nga te gjith ata
qe kan qen me heret dhe kan vėrejt
ndryshime kėtu ne forum.
Gradat
janė kėshtu:
Fillestar/e R-I Prej fillimit
deri ne 50 Postime

Ushtarė i R-I Prej
50 deri ne 100 Postime

Tetarė i R-I Prej 100 deri ne 150 Postime

Rreshterė i R-I
Prej 150 deri ne 200

Togerė i R-I Prej 250 deri ne 300

Majorė i R-I Prej 350 deri ne 400 Postime

Kolonel i R-I Nė 500 Postime
mbarojn gradat.

Grad e
Veēant:

Grad
Falėnderuese

Kėtė grad
do tia dhurojm si shenjė falėnderimi antarve tė cilėt
postojn
kėtu nė forum,por postimet e tyre janė te dalluara si
pėr nga
permbajtja e temės e rregullores dhe renditjes sė saj,
pra majfton qė
antari tė ketė mbi 50 postime tė kėtij lloji
dhe tė merr kėtė grad, kjo
grad mund tė hiqet nga antari nėse
shohim ndryshime tė kundėrta prej
antarit.

Gradat e Staffit
R-I


Moderatorė i R-I Grad
Speciale


Administratorė i R-I
Grad Speciale
Pėr
tė arritė deri tek grada speciale e cila te futė nė Staffin tonė atėher
nevojijet punė me sinqeritet dhe seriozitet

nga Ai
antarė i cili dėshiron kėtė gjė.

Kuptohet qe keto
grada arrihen pasi qe staffi te konsultohet mes veti pėr tė vendosur se
kujt i jepet kjo grad ...

Lusim Allahun qė tė jenė
keto vepra te gjitha per hir te tij dhe tė jenė shkak pėr tė nxitur
antarėt tonė te nderuar/a

pėr te bashkpunuar sa mė
shumė nė forum...

Allahu ju shperbleft dhe ju ruajt
te gjithve ...

Allahu ju shperbleft per Mirėkuptim
...

Ue Selamu Alejkum Ue Rahmetullahi Ue Berekatuhu

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi