Speciale nga Studio Zėri Islam (Ligjerata pėr shkarkim)

Shko poshtė

Nga cili Ulema ju pėlqejn ligjeratat..

100% 100% 
[ 6 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

albmuslim Speciale nga Studio Zėri Islam (Ligjerata pėr shkarkim)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Fri Aug 24, 2007 1:18 pm


Es-Selamu Alejkum

Kemi rastin tiu paraqesim nėRinin Islame
ligjeratat me te reja te nxjerruara nga Studio Zėri Islam, ligjeratat
janė tė sjellura nga kursi qė ėshtė mbajt nė Xhamin e Shkupit.

Kuptohet kėto ligjerata janė sjellur kėtu nė Forum-islamik me lejen e Staffit tė faqes Studio Zeri Islam .

KUJDES Keni frik All-llahun ! E drejta e
shumėzimit dhe reprodukimit i takon Studios Zėri Islam andaj ndalohet
gjdo akt i tillė pa autorizimin dhe tė drejten e Studios © Copyright
Me rėndėsi! Ju kėshillojmė qė mesimet tė shkarkohen sipas radhitjes sė tyre nė kategoritė qė do tė ju paraqiten pėr shkarkim.

Ju njoftojm se
linket nuk jan tė mfshehur andaj pėr tė shkarkuar njėrėn nga kėto
ligjerata ju duhet qė tė kliko mbi emrin e ligjeratės dhe aparati i
kėrkimit do tė ju dirigjoj automatikisht pėr shkarkim
..

Mos na harroni nė dua


(Pasi qe u kompletuar tė gjitha ligjeratat kėtu, ateher do ti bashkojm nė postimin e parė tė kėsaj teme.)Hyrja e kursit intenziv

Pėrshkrimi: HyrjeMėsimi Nr-1Mėsimi i parė nė lėminė e AKIDES

Pėrshkrimi: Rexheb Memishi

Mėsimi Nr-1Mėsimi i parė nė lėminė e FIKHUT

Pėrshkrimi: Jusuf Hajrullahu

Mėsimi Nr-1Mėsimi i parė nė lėminė e HADITHIT

Pėrshkrimi: Abdyl Fuga

Mėsimi Nr-1Mėsimi i parė nė lėminė e SIRES

Pėrshkrimi: Dhulkarnejn Ramadani

Mėsimi Nr-1Mėsimi Nr-2

Mėsimi i dytė nė lėminė e AKIDES

Pėrshkrimi: Rexheb Memishi

Mėsimi Nr-2Mėsimi i dytė nė lėminė e FIKHUT

Pėrshkrimi: Jusuf Hajrullahu

Mėsimi Nr-2Mėsimi i dytė nė lėminė e HADITHIT

Pėrshkrimi: Abdyl Fuga

Mėsimi Nr-2Mėsimi i dytė nė lėminė e SIRES

Pėrshkrimi: Dhulkarnejn Ramadani

Mėsimi Nr-2

Mėsimi Nr-3

Mėsimi i tretė nė lėminė e AKIDES

Pėrshkrimi: Rexheb Memishi

Mėsimi Nr-3Mėsimi i tretė nė lėminė e FIKHUT

Pėrshkrimi: Jusuf Hajrullahu

Mėsimi Nr-3Mėsimi i tretė nė lėminė e HADITHIT

Pėrshkrimi: Abdyl Fuga

Mėsimi Nr-3Mėsimi i tretė nė lėminė e SIRES

Pėrshkrimi: Dhulkarnejn Ramadani

Mėsimi Nr-3

Mėsimi Nr-4Mėsimi i katėrt nė lėminė e AKIDES

Pėrshkrimi: Rexheb Memishi

Mėsimi Nr-4Mėsimi i katėrt nė lėminė e FIKHUT

Pėrshkrimi: Jusuf Hajrullahu

Mėsimi Nr-4Mėsimi i katėrt nė lėminė e HADITHIT

Pėrshkrimi: Abdyl Fuga

Mėsimi Nr-4Mėsimi i katėrt nė lėminė e SIRES

Pėrshkrimi: Dhulkarnejn Ramadani

Mėsimi Nr-4

Mėsimi Nr-5Mėsimi i pestė nė lėminė e AKIDES

Pėrshkrimi: Rexheb Memishi

Mėsimi Nr-5Mėsimi i pestė nė lėminė e FIKHUT

Pėrshkrimi: Jusuf Hajrullahu

Mėsimi Nr-5Mėsimi i pestė nė lėminė e HADITHIT

Pėrshkrimi: Abdyl Fuga

Mėsimi Nr-5Mėsimi i pestė nė lėminė e SIRES

Pėrshkrimi: Dhulkarnejn Ramadani

Mėsimi Nr-5

Mėsimi Nr-6Mėsimi i gjashtė nė lėminė e AKIDES

Pėrshkrimi: Rexheb Memishi

Mėsimi Nr-6

Mėsimi i gjashtė nė lėminė e FIKHUT

Pėrshkrimi: Jusuf Hajrullahu

Mėsimi Nr-6

Mėsimi i gjashtė nė lėminė e HADITHIT

Pėrshkrimi: Abdyl Fuga

Mėsimi Nr-6Mėsimi i gjashtė nė lėminė e SIRES

Pėrshkrimi: Dhulkarnejn Ramadani

Mėsimi Nr-6Mėsimi Nr-7

Mėsimi i shtatė nė lėminė e AKIDES

Pėrshkrimi: Rexheb Memishi

Mėsimi Nr-7

Mėsimi i shtatė nė lėminė e FIKHUT

Pėrshkrimi: Jusuf Hajrullahu

Mėsimi Nr-7

Mėsimi i shtatė nė lėminė e HADITHIT

Pėrshkrimi: Abdyl Fuga

Mėsimi Nr-7Mėsimi i shtatė nė lėminė e SIRES

Pėrshkrimi: Dhulkarnejn Ramadani

Mėsimi Nr-7


Cito:

KUJDES
Keni frik All-llahun ! E drejta e shumėzimit dhe reprodukimit i takon
Studios Zėri Islam andaj ndalohet gjdo akt i tillė pa autorizimin dhe
tė drejten e Studios © Copyright


Kėto ishin ligjeratat e Kursit ne Xhamin e "Jahja Pashės" nga
Hoxhallarėr e nderuar Allahu i shperbleft dhe iu dhasht shendet ne jetė.Inshallah na jepet mundesia qė tė sjellim edhe ligjerata tjera kėtu pran jush..Ue Selamu Alejkum Ue Rahmetullahi Ue Berekatuhu..

E dituar nga vėllau i juaj

extrem-juba

Lusim allahun qė tė kemi dobi nga kėto qė i ndėgjojmė..

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Speciale nga Studio Zėri Islam (Ligjerata pėr shkarkim)

Mesazh nga Salahadin prej Mon Sep 17, 2007 1:44 am

ALLAHU te shperbleft o vella na knaqe
avatar
Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 37
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Speciale nga Studio Zėri Islam (Ligjerata pėr shkarkim)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 17, 2007 12:33 pm

Salahadin shkruajti:ALLAHU te shperbleft o vella na knaqe

Amin vella i dashur salahudin,punojm dhe shpresojm sevape dhe shperblim tek all-llahu s.v.t.a ne kete muaj te bekuar,se un personalisht nuk kam kurfar dobie financiare por thjesht kete e bej fis-sebilil-lah(vetem per all-llah) dhe shpreojm ne sevape dhe shperblim tek all-llahu s.v.t.a

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Speciale nga Studio Zėri Islam (Ligjerata pėr shkarkim)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi