Zeri Islam paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes "Shukri Aliu&

Shko poshtė

albmuslim Zeri Islam paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes "Shukri Aliu&

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Fri Aug 24, 2007 12:27 pm

Es-Selamu Alejkum

Kemi rastin tiu paraqesim ne Rinin Islame 15 ligjerata pėr shkarkim falas tė Hoxhės sė nderuar "Shukri Aliu" -Allahu e ruajt-

Kėto ligjerata janė sjellur kėtu nga Forum Islamik me lejen e Staffit tė faqes Studio Zeri Islam .KUJDES Keni frik All-llahun ! E drejta e shumėzimit dhe reprodukimit
i takon Studios Zėri Islam andaj ndalohet gjdo akt i tillė pa
autorizimin dhe tė drejten e Studios © Copyright

Ju njoftojm se linket nuk jan tė mfshehur andaj pėr tė shkarkuar njėrėn nga kėto ligjerata ju duhet qė tė kliko mbi emrin e ligjeratės dhe aparati i kėrkimit do tė ju dirigjoj automatikisht pėr shkarkim..


Akide ( pjesa - 1 )

Akide ( pjesa - 2 )

Akide ( pjesa - 3 )

Ēėshtjet e xhahilijetit ( pjesa - 2 )

Dyshimet

Emrat dhe cilėsitė e Allahut Subhanehu we Te'Ala ( pjesa - 1 )

Frika ndaj Allahut Subhanehu we Te'Ala

Hadithet rreth mėkateve

Kufri dhe Shirku i prishin tė gjitha vepėrat e mira

Mė ka mėsuar jeta nėn hijen e besmimit

Ndikimi i mėkatit nė person dhe shoqėri

Qka ke dhan pėr dinin tėnd

Ringjallja dhe momentet e saj.!

Shehidi i mihrabit OMERI r.a

Shkolla Laike

Vlera e Shehidit


Cito:

KUJDES
Keni frik All-llahun ! E drejta e shumėzimit dhe reprodukimit i takon
Studios Zėri Islam andaj ndalohet gjdo akt i tillė pa autorizimin dhe
tė drejten e Studios © CopyrightUe Selamu Alejkum


Edituar nga vėllau juaj

extrem-juba

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi