Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes"Dhu

Shko poshtė

albmuslim Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes"Dhu

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 5:35 pm

Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes"Dhulkarnejn Ramadani"pėr shkarkim

Es-Selamu AlejkumKemi rastin tiu paraqesim ne Rinia Islame 15 ligjerata pėr shkarkim falas tė Hoxhės sė nderuar "Dhulkarnejn Ramadani" -Allahu e ruajt-


Kėto ligjerata janė sjellur kėtu nė Forum Islamik me lejen e Staffit tė faqes Studio Zeri Islam .KUJDES Keni frik All-llahun ! E drejta e shumėzimit dhe reprodukimit
i takon Studios Zėri Islam andaj ndalohet gjdo akt i tillė pa
autorizimin dhe tė drejten e Studios © CopyrightBILALLI ( radiAllahu anhu ) Muezini i parė nė Islam

Biri i Halifės ( kryetarit ) qė ishte fukara

Djaloshi i cili u kthy te Allahu Subhanehu we Te'Ala

Gabimet qė bėhen gjat marrjes sė abdesit

Gabimet qė bėhen nė tė falurit ( namazit )

Haku i prindėrit ndaj fėmijut

Kėshilla pėr ata qė duan tė martohen

Krizat dhe ballafaqimi i rinisė mo to!

Kushtet e Mbulesės

O ti i cili e lodh veten nė mėkate !

Pendohu o Vella

Pse e shkatėrroi Allahu Subhanehu we Te'Ala popullin Se'be

Ramazani te njerėzit e mirė

Si ta ruajmė IMANIN

Si tė shėrohemi prej Sihrit

Tallja me Pejgamberin s.a.w.s

www shejtan net ( pjesa - 1 )

Cito:

KUJDES
Keni frik All-llahun ! E drejta e shumėzimit dhe reprodukimit i takon
Studios Zėri Islam andaj ndalohet gjdo akt i tillė pa autorizimin dhe
tė drejten e Studios © Copyright
Ue Selamu Alejkum
_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes"Dhu

Mesazh nga qendrimi prej Mon Sep 17, 2007 7:26 pm

Zoti ju shperbleft per keto ligjerata shum me vler,Allahu ju shperbleft per cdo miresi qe po e bani..ue selamu alejkum
avatar
qendrimi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 22
Age : 28
Registration date : 24/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes"Dhu

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Sep 18, 2007 1:42 pm

qendrimi shkruajti:Zoti ju shperbleft per keto ligjerata shum me vler,Allahu ju shperbleft per cdo miresi qe po e bani..ue selamu alejkum

Amin vella i nderuar lutemi edhe per ty qe te keni dobi ne permisimin dhe forcimin e dinit dhe e lusim all-llahun s.v.t.a qe te na shperblej..amin

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim falenderim

Mesazh nga eselamu prej Thu Jul 24, 2008 2:04 am

Allahi ju shperblefte o vella per keto tema shum te mira.selam.
avatar
eselamu
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Studio Zėri Islam ju paraqet 15 ligjėrata te Hoxhes"Dhu

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi