Pasimi i sunnetit***Shefqet Krasniqi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

albmuslim Pasimi i sunnetit***Shefqet Krasniqi

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 4:32 pm

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės
(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

extrem-juba

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Pasimi i sunnetit***Shefqet Krasniqi

Mesazh nga bardhuli prej Thu Apr 09, 2009 12:32 am

Allahu te shperblefte

bardhuli

Numri i postimeve : 5
Age : 37
Registration date : 05/02/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi