..::Rinia jone dhe ajo e Sahabeve nga dr.Shefqet Krasniqi::.

Shko poshtė

albmuslim ..::Rinia jone dhe ajo e Sahabeve nga dr.Shefqet Krasniqi::.

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 4:21 pm

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..


Ketu eshte nje ligjerat e cila flet per Rinin tone dhe ate te Sahabeve

qe ligjeron hoxha jone i nderuar

prof.dr.Shefqet Krasniqi


Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės
(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

extrem-juba

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi