Pyetje per NIKABIN -Pergjigjet MP3 ...Sadullah Bajrami

Shko poshtė

albmuslim Pyetje per NIKABIN -Pergjigjet MP3 ...Sadullah Bajrami

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 4:06 pmPyetje per NIKABIN -Pergjigjet MP3 ...Sadullah Bajrami

Pytja:]Es-Selamu Alejkum hoxhė i
nderuar. Sa i perket mbulimit tė fytyres, ėshtė obligim apo mė e
preferuar sipas sheriatit? Insha All-llah mė jepni koment mė tė
hollėsishem sepse shumė keqkuptime ka mes vėllezėrve dhe motrave me
ēėshtjen e mublimit tė fytyrės?!

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės
(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

extrem-juba

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi