Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Shko poshtė

albmuslim Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 23, 2007 2:59 pm


Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Vllazni
dhe motra per ta shkarku kete ligjerat se pari ju duhet qe ti
pėrgjigjeni temė..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės
(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

Nga vėllau juaj extrem-juba


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Mesazh nga kallashi prej Wed Aug 29, 2007 11:09 pm

all-llahu-ekber
avatar
kallashi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 4
Age : 42
Registration date : 29/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.radio-pendim.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Mesazh nga kallashi prej Wed Aug 29, 2007 11:14 pm

all-llahu-ekber
avatar
kallashi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 4
Age : 42
Registration date : 29/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.radio-pendim.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Mesazh nga bislim prej Thu Sep 06, 2007 2:50 pm

mashallah
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Mesazh nga Salahadin prej Fri Sep 07, 2007 2:50 pm

masha-Allah
avatar
Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 38
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim fff

Mesazh nga hellu prej Fri Jan 11, 2008 12:00 am

bravo
avatar
hellu
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim mashallah

Mesazh nga Riad prej Fri Jan 11, 2008 12:03 am

mashallah
avatar
Riad
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Mesazh nga shejh_i prej Wed Aug 19, 2009 4:01 am

bravo
avatar
shejh_i
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Beni

Mesazh nga beni prej Wed Jan 13, 2010 10:49 pm

Allahu ju shperbleft
avatar
beni
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Selam Alejkum

Mesazh nga fatmirja prej Wed Jul 14, 2010 11:42 am

Allahu ju rujt e ju nderoft per punenj qe jeni tu e bo.
avatar
fatmirja
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Vizita ne Prishtine / Zekerija Bajrami

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi