Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

albmuslim Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga shehidi prej Thu Aug 23, 2007 12:24 pm

Selam AlejkumPo Sa e pash me nje forum ket fjalor. dhe e kerkova ketu ne forum por nuk e pash askund dhe desha ta posetoj per ju.

ketu e keni nje fjalor fjalor_i_kometimit_te_enderrave
per me shum mund ta shkarkoni ketu


avatar
shehidi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 18
Age : 33
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga xhaxhi prej Thu Aug 23, 2007 3:26 pm

te shiqojme qka ka ne te
avatar
xhaxhi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 8
Age : 47
Registration date : 12/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Lani prej Fri Aug 24, 2007 4:32 pm

tun g pershendetje
avatar
Lani
::.. Ushtarė i R.I ..::
::.. Ushtarė i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 47
Age : 30
Registration date : 28/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga bislim prej Wed Sep 05, 2007 1:38 pm

Allahu te shperbleft se na knaqe
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Salahadin prej Sun Sep 09, 2007 10:09 pm

ALLAHU te shperbleft me te mirat e dunjas edhe ato te Ahiretit
avatar
Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 38
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga qendrimi prej Mon Sep 17, 2007 7:39 pm

Allahu ju shperbleft
avatar
qendrimi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 22
Age : 28
Registration date : 24/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim selamu alejkum

Mesazh nga baci prej Thu Feb 21, 2008 11:10 pm

pse more smuj me e gjet se si te shkarkoj
avatar
baci
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Arti prej Sun Aug 31, 2008 9:44 am

shum mi mir faleminderit allahu te shperbleft
avatar
Arti
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Faleminderit

Mesazh nga cukiwap prej Tue Sep 23, 2008 1:02 am

Zoti ju shperbleft
avatar
cukiwap
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim faleminderit

Mesazh nga Nita prej Sun Nov 09, 2008 12:04 pm

faleminderit per kete mundesi qe naj keni dhan..Zoti ju shperblefte me te mira
avatar
Nita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim faleminderit

Mesazh nga ina prej Fri Nov 28, 2008 9:25 pm

ju pershendes dhe ju lutem qe te me ndimoni se nuk di se si te bej shkarkimin e fjalorit komentimi i endrrave
me respekt!... ina
avatar
ina
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim kerkes

Mesazh nga vlora prej Mon Dec 22, 2008 5:11 pm

ju lutem me ndihmoni te rexhistrohem dhe ta shkarkoj fjalorin e komentimit te endrrave
avatar
vlora
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim tung tung

Mesazh nga diana prej Mon Feb 16, 2009 12:58 pm

un dua ta realizoj enderrren time te jem nje nzenese e shkelqyeshme:afro:
avatar
diana
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim komentimi i endrrave

Mesazh nga igi prej Thu Feb 19, 2009 7:19 pm

allahu ju shprebleft shum pom pelqen
Smile
avatar
igi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim jeta

Mesazh nga tedua prej Thu Mar 26, 2009 10:49 am

shkoni,mjeksia-profetike aty gjeni te gjitha Arrow bounce
avatar
tedua
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim nga njomza

Mesazh nga njomza prej Mon Apr 06, 2009 3:52 am

ju lutem me ndihmoni te besh shkarkimin e komentimit te endrave
avatar
njomza
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim islami

Mesazh nga filloret prej Mon Sep 14, 2009 7:24 pm

ju lutem me ndihmoni te regjistrohem ta shkarkoj fjalorin e komentimit te endrrave
avatar
filloret
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim hhh

Mesazh nga idaa prej Mon Oct 12, 2009 11:35 am

sdi si ta shkarkoj fjalorin mund te me ndimoni?
avatar
idaa
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim hello

Mesazh nga biona prej Sat Nov 28, 2009 3:02 pm

fjalorin spo di me shkarku ?
avatar
biona
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim faleminderit zoti ju shperblefte

Mesazh nga ylvi prej Fri Dec 25, 2009 7:22 pm

zoti ju shperblefte per keto programe
avatar
ylvi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Pershendetje te gjithe muslimaneve

Mesazh nga Kena prej Thu Jan 07, 2010 4:11 pm

avatar
Kena
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim allahu ta shperblefte

Mesazh nga selam al prej Sun Jan 31, 2010 6:17 am

allahu va shperblefte
avatar
selam al
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim SELAMU ALJKUM

Mesazh nga miri prej Sat Feb 06, 2010 12:37 am

allahu va shperbleft
avatar
miri
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim fjalor

Mesazh nga komentim prej Mon Mar 22, 2010 4:29 pm

avatar
komentim
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga goca prej Sat May 01, 2010 11:41 am

FLM shum shum ishte pikerisht zgjidhja e mendimit tim!
avatar
goca
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi