Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

albmuslim Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga shehidi prej Thu Aug 23, 2007 12:24 pm

Selam AlejkumPo Sa e pash me nje forum ket fjalor. dhe e kerkova ketu ne forum por nuk e pash askund dhe desha ta posetoj per ju.

ketu e keni nje fjalor fjalor_i_kometimit_te_enderrave
per me shum mund ta shkarkoni ketushehidi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 18
Age : 31
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga xhaxhi prej Thu Aug 23, 2007 3:26 pm

te shiqojme qka ka ne te

xhaxhi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 8
Age : 46
Registration date : 12/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Lani prej Fri Aug 24, 2007 4:32 pm

tun g pershendetje

Lani
::.. Ushtarė i R.I ..::
::.. Ushtarė i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 47
Age : 28
Registration date : 28/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga bislim prej Wed Sep 05, 2007 1:38 pm

Allahu te shperbleft se na knaqe

bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 31
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Salahadin prej Sun Sep 09, 2007 10:09 pm

ALLAHU te shperbleft me te mirat e dunjas edhe ato te Ahiretit

Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 36
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga qendrimi prej Mon Sep 17, 2007 7:39 pm

Allahu ju shperbleft

qendrimi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 22
Age : 26
Registration date : 24/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim selamu alejkum

Mesazh nga baci prej Thu Feb 21, 2008 11:10 pm

pse more smuj me e gjet se si te shkarkoj

baci
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Arti prej Sun Aug 31, 2008 9:44 am

shum mi mir faleminderit allahu te shperbleft

Arti
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Faleminderit

Mesazh nga cukiwap prej Tue Sep 23, 2008 1:02 am

Zoti ju shperbleft

cukiwap
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim faleminderit

Mesazh nga Nita prej Sun Nov 09, 2008 12:04 pm

faleminderit per kete mundesi qe naj keni dhan..Zoti ju shperblefte me te mira

Nita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim faleminderit

Mesazh nga ina prej Fri Nov 28, 2008 9:25 pm

ju pershendes dhe ju lutem qe te me ndimoni se nuk di se si te bej shkarkimin e fjalorit komentimi i endrrave
me respekt!... ina

ina
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim kerkes

Mesazh nga vlora prej Mon Dec 22, 2008 5:11 pm

ju lutem me ndihmoni te rexhistrohem dhe ta shkarkoj fjalorin e komentimit te endrrave

vlora
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim tung tung

Mesazh nga diana prej Mon Feb 16, 2009 12:58 pm

un dua ta realizoj enderrren time te jem nje nzenese e shkelqyeshme:afro:

diana
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim komentimi i endrrave

Mesazh nga igi prej Thu Feb 19, 2009 7:19 pm

allahu ju shprebleft shum pom pelqen
Smile

igi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim jeta

Mesazh nga tedua prej Thu Mar 26, 2009 10:49 am

shkoni,mjeksia-profetike aty gjeni te gjitha Arrow bounce

tedua
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim nga njomza

Mesazh nga njomza prej Mon Apr 06, 2009 3:52 am

ju lutem me ndihmoni te besh shkarkimin e komentimit te endrave

njomza
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim islami

Mesazh nga filloret prej Mon Sep 14, 2009 7:24 pm

ju lutem me ndihmoni te regjistrohem ta shkarkoj fjalorin e komentimit te endrrave

filloret
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim hhh

Mesazh nga idaa prej Mon Oct 12, 2009 11:35 am

sdi si ta shkarkoj fjalorin mund te me ndimoni?

idaa
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim hello

Mesazh nga biona prej Sat Nov 28, 2009 3:02 pm

fjalorin spo di me shkarku ?

biona
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim faleminderit zoti ju shperblefte

Mesazh nga ylvi prej Fri Dec 25, 2009 7:22 pm

zoti ju shperblefte per keto programe

ylvi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Pershendetje te gjithe muslimaneve

Mesazh nga Kena prej Thu Jan 07, 2010 4:11 pm


Kena
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim allahu ta shperblefte

Mesazh nga selam al prej Sun Jan 31, 2010 6:17 am

allahu va shperblefte

selam al
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim SELAMU ALJKUM

Mesazh nga miri prej Sat Feb 06, 2010 12:37 am

allahu va shperbleft

miri
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim fjalor

Mesazh nga komentim prej Mon Mar 22, 2010 4:29 pm


komentim
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga goca prej Sat May 01, 2010 11:41 am

FLM shum shum ishte pikerisht zgjidhja e mendimit tim!

goca
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Fjalor Komentimi i Ėndrrave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi