Disa Foto Te Shijave (all-llahu i shkatrroft)

Shko poshtė

albmuslim Disa Foto Te Shijave (all-llahu i shkatrroft)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 16, 2007 4:44 pm

Disa Foto Te Shijave (all-llahu i shkatrroft)

r]


O ALLAH SHKATROJ ARMIQET TU DHE ARMIQET TAN KUDO QE TE JAN

All-llahu i shkatrroft qdo shpifes ne fen e tij,allahu i shkatrroft shijat ..amin amin amin

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Disa Foto Te Shijave (all-llahu i shkatrroft)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 16, 2007 4:53 pm

Ja edhe disa foto te ketyre te humbur ..


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Disa Foto Te Shijave (all-llahu i shkatrroft)

Mesazh nga ramkumanova prej Mon Nov 26, 2007 1:53 pm

sela alejkum vetm nje verjtej jo allahu i shkaterroft por i udhezoft apo se kemi raste te ndryshme edhe me te dreguar kur thon jo se ndoshta do te dale ndonje prej tyre dhe do te udhezohet apo.............. selam

ramkumanova

Male Numri i postimeve : 1
Age : 35
Registration date : 24/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Disa Foto Te Shijave (all-llahu i shkatrroft)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Nov 28, 2007 10:36 pm

ramkumanova shkruajti:sela alejkum vetm nje verjtej jo allahu i shkaterroft por i udhezoft apo se kemi raste te ndryshme edhe me te dreguar kur thon jo se ndoshta do te dale ndonje prej tyre dhe do te udhezohet apo.............. selam

Vella mir e ke por problemi eshte se All-llahu s.v.t.a ja ka vulos zemrat e tyre ne kufr..andaj vshtir qe dot udhezohen...por ne shpresojm insha All-llah... sidoqoft flm nga ana juaj...selam

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Disa Foto Te Shijave (all-llahu i shkatrroft)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi