Performancė: Ezan nė kishat e Zvicrės

Shko poshtė

albmuslim Performancė: Ezan nė kishat e Zvicrės

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Aug 11, 2007 1:52 pm
Performancė: Ezan nė kishat e Zvicrės

Lėshohet ezani pėrmes megafonit nė tri kishat mė tė mėdha nė Zvicėr, nė Bern, St.Gallen dhe Einsiedeln.

18.07.2007 12:04

Performancė Njerėzit duken
tė habitur me rastin e performansės sė artistit Johanes Gees duke
lėshuar ezanin pėrmes megafonit nė tri kishat mė tė mėdha nė Zvicėr,
nė Bern, St.Gallen dhe Einsiedeln. Artisti ka performuar
duke u frymėzuar nga debatet e zhvilluara lidhur me lejimin apo
ndalimin e ndėrtimit tė minareve nė Zvicėr, vend pėr thirrjen e
ezanit. Sikur ka dashur tė thotė kėshtu do tė dukej Zvicra.

Shiqoni ne video

<object><param></param><param></param></object>

<object><param></param><param></param></object>

<object><param></param><param></param></object>

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi