..:: Cila Kafsh Vepron Shum Ma Mir::..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

albmuslim ..:: Cila Kafsh Vepron Shum Ma Mir::..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Aug 07, 2007 8:14 pm

Kjo gruaja eshte Prej SHIAVE vella, ja se si e ka prer femijen e saj ....



ndersa kafsha Zhirafa eshte duke e puthur te voglin e saj ...



Ky eshte dallimi mes kafsheve dhe Shiave ..

pra nenkuptoht se Shijat jan edhe me te poshter se Kafeshet nuk meritojn te quhen as kafsh.

po ma rikujton fjalen e Said iben Musejibit ku ka thene po te ishin
shijat kafsh do te ishin Gomar, dhe po te ishin shtaz do te ishin
Korba, sora, gavrana.









Subhanallah Vall-llahi asht per te qajt kjo situat..e shifni o vllazni te mbuluar..keta e quajn veten musliman (( all-llahu i shkatrroft))
per cdo shpifje qe e bejn ne fe...Kto jan te mallkuar ne dunja dhe
ahiret,edhe pse pretendojn se jan ne fe te drejt...all-llahu i
shkatrroft shijat dhe cdo fe tjeter pos Ehli Sunetit...E VETMJA FE E PRANUAR TEK ALL-LLAHU

_________________
Geschwindigkeit

..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 33
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ..:: Cila Kafsh Vepron Shum Ma Mir::..

Mesazh nga xo.ni prej Mon Mar 24, 2008 7:43 pm

h

xo.ni

Numri i postimeve : 1
Age : 22
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi