SQARIM ...Si te votojm per Rinin Islame...

Shko poshtė

albmuslim SQARIM ...Si te votojm per Rinin Islame...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Aug 06, 2007 5:06 pm

Antare te nderuar ju per te votuar ju duhet qe te klikoni mbi logon e albanian top dhe pastaj hapet dritarja si ne fig 1Pastaj hapet kjo dritare ku klikoni aty ENTER and VOTE si ne fig 2Ju flm per voton tuaj allahu ju shperbfelf

Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi