...:::Sa Perfundimi i Mirė:::...

Shko poshtė

albmuslim ...:::Sa Perfundimi i Mirė:::...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Aug 06, 2007 12:30 pm

∞∞ Sa Perfundimi i Mirė... O all-llah na mundso dhe neve kėtė fat..

Selam Alejkum

Ketu kemi nje foto shume intersante dhe vertet per te shikuar dhe per te

menduar dhe pytyr vehten tone, se nese neve na nxen vdekja atehere valle a


a do te jemi ne vendin ku ka vdek ky si ne Xhamin e Pejgamberit apo ndonje xhami tjeter

apo do te jemi neper vende te ndyta...
Allahu na befte qe te vdesim ne vend te mire qe do te quhet "perfundim i mire"Ketu ne foto tregon se si nje musliman duke u falur ne xhamin e Pejgamberit

duke ra ne sexhde ka vdekur....

Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Aug 06, 2007 4:13 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ...:::Sa Perfundimi i Mirė:::...

Mesazh nga tigriii_ prej Mon Aug 06, 2007 4:02 pm

SELAMUN ALEJKYM VE RAHMETULLAHU VE BEREKATU HU
MAHSHALLA,, INSHALLA ALLAHU XH SH NA MUNDESON ME VDEK NE KETE MENYR
ALLAU EGBER
avatar
tigriii_
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi