****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

albmuslim ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Aug 04, 2007 2:19 pm

Selam AlejkumKetu kemi nje video qe ne nje intervist 1 minutshe "kongetari i REPIT qe

eshte i njofur ne kete lami ne ter Boten, ku qe tregon se

si eshte bere musliman dhe e falimnderon Allahun subhane we teale per te gjithat

dhe

tregon se e ka gjet ketu qetsin ne Islam dhe jeton me Islam...
Pergjigju temes dhe shkarko ketu

(ketu disa komentus te kesaj video tregojn edhe po ashtu

per lojtarin e Milanos KAKA
qe eshte bere Musliman qe

eshte treguar nga nje TV te arabis por nuk eshte tregue asnjeher

dhe po ashut komentusit tregojne per disa kongetare tjere dhe persona tjere qe ne kete bote po njifen si te "fanshem"ne

drejtimet e tyre qe i kan kthye ISLAMIT...)[E falimnderojme Allahun subhane we teale qe cdo dite po rritet numri i muslimaneve

dhe po behemi me te fuqishim me emrin e Tij, Lusim Allahun subhane we teale

qe sa ma shume musliman te kthehen dhe ti tregojm te gjitheve atyre qe nuk

besojne dhe atyre qe i rrin larg Islamit qe te mendojne pak dhe te kan frigen

vdekjes se ky kongetari qe eshte ketu i ka paret e dynjas por thot se ketu e

e gjeta rahtin shpritroe...e ju te cilet i thuni vehtes musliman

dhe folni ne emer te Islamit atehere kini kujdes e mendoni

pak se jeta shkon si treni para nje ndalese te tij per ti marrur udhtaret...


ALLAHU EKBER

Ue Selam Alejkum Ue rahmutullahu Ue berkatuhu

_________________
Geschwindigkeit

..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 33
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga bislim prej Sun Aug 05, 2007 1:39 pm

Allahu akber mashallah

bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 31
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga tigriii_ prej Sun Aug 05, 2007 2:36 pm

ju pershendes gjithve me pershendetjen me te bukur islame....SELAMU ALEJKYM VE RRAHMETULLAHU VE BEREKATUHU paqja meshira e ALLAHUT mbi pejgamberin ton MUHAMEDIN S.A.V.S. dhe mbi ju VLLEZER DHE MOTRA TE NDERUARA......
JU FALEMDEROJ PER POSTIN E DHENE
(SELAMUN ALEJKYM )

tigriii_
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sun Aug 05, 2007 2:42 pm

Gjithashtu edhe ne te pershendesim tigri dhe te urojm postin e ri si moderator..te urojm gjitha tmirat ne jet dhe suksese ne rrugen e all-llahut..

Ju pershendes me pershendetjen e xhenetlive Ue selamun Alejkum

_________________
Geschwindigkeit

..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 33
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga tigriii_ prej Sun Aug 05, 2007 2:54 pm

ju falemderoj shumm dhe une ju desheroj pik se pari shendet e pastaj te gjitha punet tjera ALLAHU JU SHPERBLEVT ,
SELAMUN ALEJKYM

tigriii_
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga Salahadin prej Sun Aug 05, 2007 3:12 pm

cheers Allahu ekber,Allahu ekber, Allahu ekber, feja e pranuar tek ALLAHU eshte ISLAMI
extrem-juba shkruajti:Selam AlejkumKetu kemi nje video qe ne nje intervist 1 minutshe "kongetari i REPIT qe

eshte i njofur ne kete lami ne ter Boten, ku qe tregon se

si eshte bere musliman dhe e falimnderon Allahun subhane we teale per te gjithat

dhe

tregon se e ka gjet ketu qetsin ne Islam dhe jeton me Islam...
Pergjigju temes dhe shkarko ketu

(ketu disa komentus te kesaj video tregojn edhe po ashtu

per lojtarin e Milanos KAKA
qe eshte bere Musliman qe

eshte treguar nga nje TV te arabis por nuk eshte tregue asnjeher

dhe po ashut komentusit tregojne per disa kongetare tjere dhe persona tjere qe ne kete bote po njifen si te "fanshem"ne

drejtimet e tyre qe i kan kthye ISLAMIT...)[E falimnderojme Allahun subhane we teale qe cdo dite po rritet numri i muslimaneve

dhe po behemi me te fuqishim me emrin e Tij, Lusim Allahun subhane we teale

qe sa ma shume musliman te kthehen dhe ti tregojm te gjitheve atyre qe nuk

besojne dhe atyre qe i rrin larg Islamit qe te mendojne pak dhe te kan frigen

vdekjes se ky kongetari qe eshte ketu i ka paret e dynjas por thot se ketu e

e gjeta rahtin shpritroe...e ju te cilet i thuni vehtes musliman

dhe folni ne emer te Islamit atehere kini kujdes e mendoni

pak se jeta shkon si treni para nje ndalese te tij per ti marrur udhtaret...


ALLAHU EKBER

Ue Selam Alejkum Ue rahmutullahu Ue berkatuhu[/b]

Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 36
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga Salahadin prej Sun Aug 05, 2007 3:28 pm

flm

Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 36
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga gora-muslim prej Wed Aug 08, 2007 2:34 pm

masAllah
Allahu Ekber

gora-muslim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Female Numri i postimeve : 2
Age : 37
Registration date : 08/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga jasiri prej Thu Aug 09, 2007 1:10 am

all-llahu ju shperbleft

jasiri
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 14
Age : 49
Registration date : 01/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga jasiri prej Thu Aug 09, 2007 1:11 am

all-llahu ekber

jasiri
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 14
Age : 49
Registration date : 01/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga shehidi prej Thu Aug 09, 2007 12:51 pm

Allaju ju shperbleft extrem-juba per mundin qe keni bere per te na njoftuar per kete ves shum te mir te ketij kengtari...elhamdulilah qe feja e all-llahut eshte ne rritje e siperm..dhashte zoti qe sa me shpejt ta marrim ne dor boten..allahu ekber....eselamun alejkum

shehidi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 18
Age : 31
Registration date : 09/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga xhaxhi prej Thu Aug 09, 2007 1:05 pm

kjo ėshtė mėse normale qė tė bėhet musliman ēdo njeri.

xhaxhi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 8
Age : 46
Registration date : 12/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga kallashi prej Wed Aug 29, 2007 9:59 pm

allahu-ekber

kallashi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 4
Age : 40
Registration date : 29/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.radio-pendim.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga kallashi prej Wed Aug 29, 2007 11:05 pm

allahu-ekber

kallashi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 4
Age : 40
Registration date : 29/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.radio-pendim.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga jasiri prej Thu Aug 30, 2007 12:14 am

flm shum

jasiri
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 14
Age : 49
Registration date : 01/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: ****Busta Rhymes (super YLLI botror i REP-it tregon per ardh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi