Shkarko & Meso Alfabetin Arab (Elifin)

Shko poshtė

albmuslim Shkarko & Meso Alfabetin Arab (Elifin)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Aug 02, 2007 4:25 pm

Es-Selamu AlejkumNė emėr tė Allahut, Mėshiruesit tė Gjithmėshirshėm

Falėnderuar qoftė Allahu, Atė e madhėrojmė, prej Tij ndihmė dhe falje kėrkojmė.

Kėrkojmė mbrojtjen e Allahut nga e keqja e vetvetes tonė dhe nga veprat tona tė

Kush udhėzohet nga Allahu, nuk ka kush qė e devijon dhe kush devijohet, nuk ka kush

qė e udhėzon. Dėshmoj se nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut. Dėshmoj gjithashtu se

Muhammedi s.a.v.s. ėshtė robi dhe i dėrguari i Tij.


Vėllezėr tė nderuar kemi nderin tju prezentojm njė material qė shpresoj se do tė jet
ne favorin tonė ...Nje flash shum i leht per ta mesuar leximin e kuranit,eshte per te cek se meqe jan shkronjat ne klikim e tyna shqiptohet edhe me zė..kshtuqe shpresoj se do te jet me leht per ju..lusim allahun qė tė na mbroj nga zjarri xhenemit dhe lusim qe te na shpėrblej me xhenetin e tij te shtrenjt...

Linkun e keni ketuwww.riniaislame.4umer.com

All-llahu ju nderoft...

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Shkarko & Meso Alfabetin Arab (Elifin)

Mesazh nga bislim prej Thu Aug 02, 2007 11:04 pm

Allahu te shperbleft o vlla per keto sene te mira
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Shkarko & Meso Alfabetin Arab (Elifin)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Fri Aug 03, 2007 10:43 am

bislim shkruajti:Allahu te shperbleft o vlla per keto sene te mira

Amin vlla edhe juve....te pershendes bislim je i vetmi qe je aktiv ne forum...
shpresoj se ne te ardhmen do te kemi edhe tjera programe qe do te jen ne favorin tuaj...ne qofte se ke nevoj dicka per naj program apo naj ilahi a ligjerat lirisht na kontakto ... dhe me gjith potencialin qe kemi do te mundohemi ta plotsojm kerkesen tuaj... allau ju shperbleft vlla bislim...ue selamun alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Shkarko & Meso Alfabetin Arab (Elifin)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi