Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit (Ebu Musab el-Zarkawi-Allahu

Shko poshtė

albmuslim Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit (Ebu Musab el-Zarkawi-Allahu

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Aug 01, 2007 7:50 pm

Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit (Ebu Musab el-Zarkawi-Allahu e mėshiroftė)

Es-Selamu Alejkum

Falenderimi i takon Allahut
subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te
dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi
shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.

Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne Riniaislame.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...Filmi apo Video titullohet :

-Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit-

Ligjerat nga Shejhu Muxhahid

Ebu Mus'ab el-Zarkawi

"Allahu e mėshiroftė"

( 232MB)
(37.3MB)

Mos i harroni Vllezerit e juaj nga lutjet e juaja..Selamu Alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi