Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit (Ebu Musab el-Zarkawi-Allahu

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

albmuslim Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit (Ebu Musab el-Zarkawi-Allahu

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Aug 01, 2007 7:50 pm

Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit (Ebu Musab el-Zarkawi-Allahu e mėshiroftė)

Es-Selamu Alejkum

Falenderimi i takon Allahut
subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te
dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi
shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.

Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne Riniaislame.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...Filmi apo Video titullohet :

-Ky ėshtė Lajmėrim pėr njerėzit-

Ligjerat nga Shejhu Muxhahid

Ebu Mus'ab el-Zarkawi

"Allahu e mėshiroftė"
http://ia340902.us.archive.org/3/ite...tab1.gif?cnt=0

( 232MB)Ose

http://ia340902.us.archive.org/3/items/khatab-1d/khatab1.mpg

(85.8MB)

http://www.archive.org/download/khat...tab1_256kb.mp4

Ose

http://ia340902.us.archive.org/3/items/khatab-1d/khatab1_256kb.mp4

(37.3MB)

http://www.archive.org/download/khatab-1d/khatab1_64kb.mp4

Ose

http://ia340902.us.archive.org/3/items/khatab-1d/khatab1_64kb.mp4www.Riniaislame.4umer.com.comMos i harroni Vllezerit e juaj nga lutjet e juaja..Selamu Alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi