Ushtaret Tan nuk Vdesin (Kėshtu thon Amrikanėt)

Shko poshtė

albmuslim Ushtaret Tan nuk Vdesin (Kėshtu thon Amrikanėt)

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Aug 01, 2007 5:23 pm

Es-Selamu Alejkum[color=green]Falenderimi
i takon Allahut subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet
qofshin mbi te dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen
e tij dhe mbi shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e
kiametit.Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne RiniaIslame.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...
Filmi apo Video titullohet :

Ushtarėt Tanė nuk VdesinMos i harroni Vllezerit e juaj nga lutjet e juaja..

Selamu Alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi