Kthimi i Kryqzatave

Shko poshtė

albmuslim Kthimi i Kryqzatave

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Aug 01, 2007 5:19 pm

Es-Selamu Alejkum

Falenderimi i takon Allahut
subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te
dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi
shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.

Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne riniaislame.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...

Filmi apo Video titullohet :

Kthimi i Kryqzatave .

Ky film pėrbėhet prej dy pejseve
Pjesa e Parė

Kualiteti i Lart

MB 73.3
Kualiteti i Mesėm

MB 35
Kualiteti i dobėt

MB 15.3

Pjesa e dytė

Kualiteti i Lart

MB 116


Kualiteti i Mesėm

MB 52.5
Kualiteti i Dobėt

MB 22.8
Mos i harroni vllezerit e juaj qe dhan mundin per ti ngritur keta filme

Selamu alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi