Natyrshmeria (Kėtu ėshtė realiteti i atyre qė patėn rast tė

Shko poshtė

albmuslim Natyrshmeria (Kėtu ėshtė realiteti i atyre qė patėn rast tė

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Aug 01, 2007 5:15 pm

Natyrshmeria (Kėtu ėshtė realiteti i atyre qė patėn rast tė takojn muxhahidat...)


Es-Selamu AlejkumFalėnderuar qoftė Allahu, Atė e madhėrojmė, prej Tij
ndihmė dhe falje kėrkojmė. Kėrkojmė mbrojtjen e Allahut nga e keqja e
vetvetes tonė dhe nga veprat tona tė kėqija. Kush udhėzohet nga Allahu,
nuk ka kush qė e devijon dhe kush devijohet, nuk ka kush qė e udhėzon.
Dėshmoj se nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut. Dėshmoj gjithashtu se
Muhammedi s.a.v.s. ėshtė robi dhe i dėrguari i Tij
Falėderojm vllezėrit tanė tė cilėt e pėrgatitėn kėtė
projekt te vlershem, dhe e lusim Allahun qė ti shpreblej dhe tiu
mundėsoj pėrgatitjen e videove tjera tė reja nė tė ardhmen ..
(Kėtu ėshtė realiteti i atyre qė patėn rast tė
takojn muxhahidat drejtpėrsėdrejti dhe kontaktuan me ata, e flasin atė
qė e kanė tė mbjellur nė natyrshmėrin e pastėr pa pasur frik pėr
pasojat qė mund tė vijn pas kėtyre thėnieve, Allahu e shpėrbleft kėtė
vėllain dhe e ruajt dhe e bėft shkaktar pėr udhėzimin e tė gjithė atyre
qė kanė dyshime tek muxhahidat.. pėr mė shum shikone Videon ...)


Kualiteti i lart

((Origjinal))


WMV_807kb

13MB


http://www.archive.org/download/tran...eria_807kb.wmv

http://ia301121.us.archive.org/3/ite...eria_807kb.wmv

Kualiteti i shkelqyeshem

RMVB_450kb

8.9MB

http://www.archive.org/download/tran...ria_450kb.rmvb

http://ia301121.us.archive.org/3/ite...ria_450kb.rmvb

Kualiteti i Mesem

RM_225kb

4MB

http://www.archive.org/download/tran...meria_225kb.rm

http://ia301121.us.archive.org/3/ite...meria_225kb.rm

Kualiteti i Dobet

WMV_103kb


1.9MB

http://www.archive.org/download/tran...eria_128kb.wmv

http://ia301121.us.archive.org/3/ite...eria_128kb.wmv

Formati per Mobil

MP4_64kb


2.7MB

http://www.archive.org/download/tran...807kb_64kb.mp4

http://ia301121.us.archive.org/3/ite...807kb_64kb.mp4

www.riniaislame.4umer.comUe Selamu Alejkum Ue Rahmetullahi Ue Berekatuhu

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi