...::Udhetimi per ne Xhenet::...

Shko poshtė

albmuslim ...::Udhetimi per ne Xhenet::...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sat Jul 28, 2007 2:22 pm

Falenderimi i takon all-llahut fuqiplot qė na mundesoj ta realizojmė kėtė punim..elhamdulilah...

Ėshtė njė punim shum interesant qė ėshtė punu nga admini ku shpjegohet udhėtimi me avioin dhe udhėtimi pėr ne xhenet...

I kemi krahasu dokumentet qė nevojiten pėr avion dhe documentet pėr xhenet...

Ju kisha preferu ta merreni dhe ta shiqoni ... me tė vėrtetė do tė mahniteni....

Mos tė harroj ta ceki se file hapet me Power Point...

All-llahu ju shpėrbleft.....Ue selamun alejkum.


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Es Selam Alejkum

Mesazh nga peace to prej Wed May 12, 2010 12:45 am

Allahu ju shperbleft
avatar
peace to
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi