Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Shko poshtė

albmuslim Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Jul 26, 2007 4:55 pm

Eshte nje album i ri dhe shum i mir..mu mka pelqy teper..ashtu edhe zerin e kishte te bukur..un ju preferoj ta merreni edhe ju ..allahu ju shperbleft


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga ASADULLAH prej Sat Aug 18, 2007 11:32 pm

ASSALAMU ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU LUS ALLAHUN QE TNA BASHKOJE NE XHENNETIN E FIRDAUZIT SIQ KA THAN I DERGUARI I ALLAHU SUBHANEHU WE TAELE NESE KERKONI XHENNETIN KERKONE FIRDAUZIN SEN ASHT SHKALLA MA E LART E XHENNETIT
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Sun Aug 19, 2007 9:51 am

Ue Alejkum selam Ue Rahmetullahu Ue Berekatuhu SADULLAH

AMIN vella lusim allahun qe te na pranoj lutjet tona dhe te na bashkoj me krijesen me te dashur Muhamedin a.s.v.s...dhe shoqrin e tij ..:: A KA MA SHOQRI E MIR SE AJo ::..

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga ASADULLAH prej Mon Aug 20, 2007 8:27 pm

ASSELAMU ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU O VLLA I DASHUR KET ALBUM UN E SHKARKOVA PO KUR PO E QELI AT PAKET QE ISHTE PAKETUM ME WINRAR APO NDONJE PROGRAM TE TJETER POM THOT ME SHKRU NI KOD TE CILIN NUK PO MUJ ME GJET.ISHTE GJITHASHTU EDHE NJE FAJL E CILA ISHTE E EMERTUME "LEXO" PO NUK PO MUJ ME HAP AT FAJL NESE KE MUNDSI VETEM KODIN MEMA SHKRU KISHE BA MIR ALLAHU TE SHPERBLEFT. LUS ALLAHUN QE TNA BASHKOJE ME PEJGAMBERIN SALALLAHU ALEJHI WE SELEM NE XHENNET DHE TNA MBROJE PREJ XHEHNEMIT PREJ DENIMIT TE VORRIT NGA SPROVAT E KSAJ JETE DHE NGA SPROVA E MESIH DEXHALLIT AMIN.
ALLAHUME NAUDHU BIKE MIN ADHABIL XHEHENNEM WE MIN ADHABIL KABR WE MIN FITNETIL MAHJA WEL MEMET WE MIN FITNETIL SHERRI MESIHID-DEXHAL
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Aug 20, 2007 9:00 pm

Amin vlla sadullah ...fili zakonisht hapet vlla i nderum por mesiguri paske naj problem me pc(naj error) po sidoqoft pass i rar asht adresa e faqes sone..www.riniaislame.4umer.com

Allahu na bashkoft ne xhenetul firdevs..ASADULLAH shkruajti:ASSELAMU ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU O VLLA I DASHUR KET ALBUM UN E SHKARKOVA PO KUR PO E QELI AT PAKET QE ISHTE PAKETUM ME WINRAR APO NDONJE PROGRAM TE TJETER POM THOT ME SHKRU NI KOD TE CILIN NUK PO MUJ ME GJET.ISHTE GJITHASHTU EDHE NJE FAJL E CILA ISHTE E EMERTUME "LEXO" PO NUK PO MUJ ME HAP AT FAJL NESE KE MUNDSI VETEM KODIN MEMA SHKRU KISHE BA MIR ALLAHU TE SHPERBLEFT. LUS ALLAHUN QE TNA BASHKOJE ME PEJGAMBERIN SALALLAHU ALEJHI WE SELEM NE XHENNET DHE TNA MBROJE PREJ XHEHNEMIT PREJ DENIMIT TE VORRIT NGA SPROVAT E KSAJ JETE DHE NGA SPROVA E MESIH DEXHALLIT AMIN.
ALLAHUME NAUDHU BIKE MIN ADHABIL XHEHENNEM WE MIN ADHABIL KABR WE MIN FITNETIL MAHJA WEL MEMET WE MIN FITNETIL SHERRI MESIHID-DEXHAL

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga Salahadin prej Fri Sep 07, 2007 2:14 pm

Allahu te meshiroft vella per ket site qe e ke ber qe gjdoher marrim dhe mesojm gjera te mira prej saj, faleminderimi i qoft Allahut subhanehu ve te Ala qe na e ka mundesu ne ket menyr qe te na ploteson imanin dhe te ne i ngjall zemrat me keto ilahije te bukura, Allahu xh.sh. na bashkoft ne xhenetet e tij,AMIN
avatar
Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 38
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga xhaxhi prej Wed Sep 12, 2007 10:44 am

selaam
avatar
xhaxhi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 8
Age : 48
Registration date : 12/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga andi prej Mon Sep 17, 2007 2:22 pm

ASSALAMU ALEJKUM
avatar
andi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 17
Age : 39
Registration date : 14/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga qendrimi prej Mon Sep 17, 2007 7:34 pm

Allahu ju shperbleft o vlla musliman

avatar
qendrimi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 22
Age : 28
Registration date : 24/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Sep 18, 2007 11:54 am

qendrimi shkruajti:Allahu ju shperbleft o vlla musliman


Amin vlla i nderuar edhe juve inshallah ju shperblem me te mira te kesaj bote dhe te ahiretit

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga mujjahedin prej Sun Sep 23, 2007 7:22 pm

i mir shum
avatar
mujjahedin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 14/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga bislim prej Mon Sep 24, 2007 1:08 am

mashAllah
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga beqirkrasniqi prej Fri Sep 28, 2007 5:34 pm

flm per ilahijet
avatar
beqirkrasniqi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Female Numri i postimeve : 3
Age : 33
Registration date : 28/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim pershendetje

Mesazh nga lulushja prej Tue Oct 09, 2007 6:24 pm

lutje
avatar
lulushja
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 22
Age : 37
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga lulushja prej Tue Oct 09, 2007 6:25 pm

lutje
avatar
lulushja
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 22
Age : 37
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim pershendetje

Mesazh nga lulushja prej Wed Oct 10, 2007 5:26 pm

lutje
avatar
lulushja
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 22
Age : 37
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga bislim prej Sat Oct 13, 2007 3:23 pm

Selam alejkum All-llahu ju shperbleft per kontrobutin tuaj o vlla
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga saudi prej Thu Oct 18, 2007 8:35 pm

selamun alejku vllezer musliman kur te degjon njeriu se nje cd me kso ilahi ka dal ne shitje esht e pa mundur qe njeriu mos ta shkarkoj ose mos ta blej! All-llahu ju shperbleft te gjithve por ne vecanti ata qe e mundsun ket shkarkim
avatar
saudi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga Kosova19 prej Fri Nov 23, 2007 11:58 pm

Selam alejkum All-llahu ju shperbleft per kontrobutin tuaj o vlla

Kosova19

Numri i postimeve : 15
Age : 39
Registration date : 23/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Album i ri nga Muhamed Mavraj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi