Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Cka mendoni per Veprimin e Ferki Shales...

100% 100% 
[ 16 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 16

albmuslim faliminderit shummm

Mesazh nga xheti prej Wed Mar 05, 2008 11:57 am

Supr3m-Juba shkruajti:


Sp3ciale nė Forumin Rinia Islame

Ilahi e re nga Ferki Shala me titull

"Jetimi"


Vellezer e motra kam nderin ta postoj per ju nje ilahi te re ne
gjuhen shqipe..nga ish kengtari i grupit TNT Ferki Shala i cili para
do kohe e braktisi muziken dhe iu bashkangjit fese islame...all-llahu e
shperbleft me xhenetul firdevs per ket veper...(bani edhe ju dua
vellezer)...


Vllazni

dhe motra pėr ta shkarku kėtė Ilahi sė pari ju duhet qė ti

pėrgjigjeni temės..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės

(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Kliko tash pėrmbi emrin e Ilahis


Download link:

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Mos na harroni nė lutjet tuaja


Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

3xtr3m-jubaxheti

Numri i postimeve : 1
Age : 31
Registration date : 03/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga Rajana prej Sat Mar 15, 2008 8:54 pm

slm

Rajana

Numri i postimeve : 6
Age : 27
Registration date : 08/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga Rajana prej Thu Mar 27, 2008 2:06 pm

es selamu alejkum

Rajana

Numri i postimeve : 6
Age : 27
Registration date : 08/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga Fisi prej Sun Oct 19, 2008 10:19 pm

Esselamu alejkum All-llahu e shperbleft vellaun ton ferki Shalen dhe juve per punen qe po beni Esselamu alejkum
avatar
Fisi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi